Seznam produktů značky Bossini

PlanBath Studio je výhradním dovozcem značky Bossini v České a Slovenské repulice. Spolupracujeme také s profesionálními partnery. Díky pravidelnému kontaktu s výrobcem dokážeme okamžitě reagovat na vaše požadavky, zajistit náhradní díly a rychle zařadit novinky do sortimentu. 

Bossini patří mezi přední italské značky nabízející venkovní sprchy a sprchové sloupky. Veškeré sprchy společnost vyrábí ve vlastních továrnách v italském městě Castenedolo poblíž Lago di Garda. Sprchy Bossini jsou vyhlášené svým jedinečným designem. Design je nadčasový, elegantní a jednoduchý. Perfektní v kombinaci s bazénem. Společnost vznikla v roce 1960 a její výrobky jsou v současnosti distribuovány do více než 60 zemí. 

venkovni sprcha Bossini

Informace o společnosti Bossini  

Venkovní sprchy Bossini jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli (AISI316).Tato vysoce kvalitní ocel se také nazývá „námořní ocel“, protože odolává i slané vodě. Ocel je tak trvanlivá a chemicky odolná, že sprchy z ní vyrobené lze použít na palubě lodi.


Všechny výrobky z Bossini jsou ze 100% vyrobeny v Itálii. Dokonce i galvanizace povrchů je prováděna ve vlastních továrnách, tak aby byla zachována úplná kontrola kvality.


Značka Bossini nabízí také širokou škálu interiérových sprch

Sortiment venkovních sprch Bossini

Bossini nabízí bazénové sprchy ve výjimečně vysoké kvalitě a moderním italském designu a uspokojí tak i nejnáročnější zákazníky.

Veškeré sprchy Bossini jsou určeny pro trvalou instalaci na terase nebo v podlaze u bazénu. Obvykle jsou napojeny na teplou a studenou vodu. Sprchy jsou k dispozici s mísící baterií nebo se samouzavíracím ventilem. Mnoho modelů je vybaveno dalšími funkcemi, jako je ruční sprcha, sprcha na oplach nohou nebo další odtoky vody. 

Stejný design sprch je často k dispozici také pro připojení pouze na studenou vodu (nebo předem namíchanou vodu). Poté se stanou klasickými zahradními sprchami. Pokud zvolíte připojení vody ze strany (ne zespodu), budete moci sprchy připojit rychlospojkou na zahradní hadici (např. Gardena systém).

V každém případě je pro správnou instalaci potřeba dbát pokynů k montáži.

Bossini nenabízí solární sprchy nebo sprchy s nezámrzným systémem, proto je potřeba je na podzim rozebrat a uložit na chráněné místo.

Více informací naleznete na webových stránkách www.bossini.it.


Cenová hladina: vyšší střední - prémiová

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo