Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

IMPRESSUM


Údaje o poskytovateli (§ 5 TMG):

 Venkovnisprchy.cz zastupuje:
 Werkbad GmbH | Westendstraße 115 | 80339 Mnichov, Německo 
 Místní soud v Mnichově, HRB 225390 
 Daňové identifikační číslo: DE305932912 

Prohlášení o vyloučení odpovědnosti:
Informace, které jsou k dispozici na těchto stránkách, si nečiní nárok na správnost nebo úplnost. Uživatel je používá na vlastní nebezpečí. Výslovně upozorňujeme, že nejsme zodpovědní za nabídky třetích stran na celosvětové síti (tzv. "hluboké odkazy"). Pokud odkazy odkazují na nabídky třetích stran, neobsahují tyto podle našeho vědomí žádný trestný nebo jinak zakázaný obsah. Za tyto obsahy nepřebíráme žádnou odpovědnost. Upozornění na autorská práva: Obsah a struktura internetových stránek gartendusche.de jsou chráněny autorským právem. Jakákoli reprodukce informací nebo dat, zejména použití textů, částí textů, obrázků nebo jiného obsahu, vyžaduje předchozí souhlas poskytovatele nebo držitele práv. 

Upozornění na autorská práva: 
Obsah a struktura internetových stránek venkovnisprchy.cz jsou chráněny autorským právem. Jakákoli reprodukce informací nebo dat, zejména použití textů, částí textů, obrázků nebo jiného obsahu, vyžaduje předchozí souhlas poskytovatele nebo držitele práv. 

Za vlastní obsah odpovídá společnost Werkbad  GmbH podle § 55 Abs. 2 RStV: 
Urs Strewe | Werkbad GmbH | Westendstraße 115 | 80339 Mnichov, Německo.

Alternativní řešení sporů: 
Evropská komise poskytuje platformu pro online řešení sporů (OS), kterou naleznete zde. Jsme ochotni účastnit se mimosoudního řešení sporů před rozhodčí komisí pro spotřebitelské spory. Příslušným orgánem je Universalschlichtungsstelle des Bundes am Zentrum für Schlichtung e.V., Straßburger Straße 8, 77694 Kehl am Rhein, www.universalschlichtungsstelle.de.