Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Zahradní sprchy na studenou vodu

Sprcha na studenou vodou je tou pravou volbou, pokud disponujete na zahradě pouze studenou vodou. Je to ideální pro osvěžení v parných letních dnech i pro otužování v chladnějším období. Zahradní sprchy lze snadno instalovat i udržovat. Některé sprchy lze také vybavit nezámrzným systémem.

Typy zahradních sprch pro připojení na studenou vodu 

Zahradní sprchy s přípojkou na studenou vodu nemají směšovací ventil. Voda ze sprchy se "studenou" vodou nemusí být ale nutně jen studená. Voda ve sprše má vždy stejnou teplotu jako voda v přívodním potrubí. Můžete tedy do sprchy přivádět i předem smíchanou vodu z domovní přípojky a mít tak ve venkovní sprše teplou vodu. Případně, pokud používáte vodu ze zahradní hadice, je hadice ohřívána sluneční energií (zejména pokud je hadice dostatečně dlouhá). 

Sprchny na zahradu s připojením na studenou vodu jsou vhodná především, pokud nemáte na zahradě vyvedenou teplou vodu nebo pokud sprchu používáte pouze v létě při koupání u bazénu a nepotřebujete tak teplou vodu.

Nejjednodušším systémem je instalace zahradní sprchy na studenou vodu, kterou lze připojit pomocí rychlospojky (známé například jako systém Gardena). Tyto zahradní sprchy lze snadno upevnit v trávníku a rychle instalovat nebo odinstalovat.

Sofistikovanější sprchy na studenou vodu jsou trvale namontovány na terase, vířivce, zahradě nebo palubě lodi. 
Pro tento typ sprchy budete potřebovat přívod vody zespodu. Sprchy lze na podzim demontovat a na jaře znovu instalovat (Pokud nemají zabudovaný nezámrzný systém). 

Všechny sprchy v našem obchodě jsou vyrobeny z nerezové oceli (matné kartáčované nebo leštěné, případně lakované).