68 200 Kč*
Origo Vintage od italského výrobce Fontealta je klasická zahradní sprcha ve vintage / venkovském stylu. Sprcha je vyrobena z mědi s 210 mm širokou dešťovou hlavicí z leštěné mosazi.
Tato zahradní sprcha ve venkovském stylu je vyrobena z vysoce kvalitní mědi a mosazi.
Sprcha ve venkovském stylu od společnosti Fontelta
Sprcha je vyrobena z neošetřených měděných trubek o tloušťce 1,5 mm. Sprchová hlavice, baterie a ruční sprcha jsou vyrobeny z mosazi (pouze okem neviditelné upevnění na podlahu je z nerezové oceli pro tu nejvyšší stabilitu).
Zvláštností této sprchy je nezapečetěný povrch, díky kterému sprcha získá v průběhu času přirozenou patinu. Sprcha časem ztmavne a zmatní. Tato změna barvy chrání povrch obzvláště dobře před vnějšími vlivy (obdobně jako např. dešťové žlaby z mědi). Má-li být zachována lesklá měděná barva nvé sprchy, je třeba ji pravidelně ošetřovat čističem kovů.
Zahradní sprcha Origo Vintage je k dispozici také jako model s teplou a studenou vodou. Volitelně také s ruční sprchou,.
Sprcha s přírodní patinou se dokonale hodí do přírodní zahrady. Skvěle ladí s venkovskými domy, hrázděnými domy nebo se stodolami přestavěními na wellness.
Specifikace zahradní sprchy Origo Vintage COLD
Materiál: měď, průměr 54 mm, přírodní nezapečetěný povrch
mosazná směšovací baterie, sprchová hlavice a kryt podstavce
Funkce: 210mm samočistící dešťová sprcha, volitelná ruční sprcha
Výška: 2100 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2600 mm)
Montáž měděné zahradní sprchy
Sprcha se dodává smontovaná, vcelku. Provedení s podlahovou přírubou: volitelné připojení vody zespodu nebo zezadu.
Na připravenou rovnou podlahu se zapustí montážní šrouby, na které se následně namontuje sprcha. Poznámka: "lepidlo" (např. injekční lepidlo nebo jiné chemické upevňovací prostředky) není součástí dodávky.
Výrobce
Fontealta
Jsme výhradním dovozcem italské značky Fontealta do České a Slovenské republiky. Vzhledem k časté komunikaci s výrobcem dokážeme zajistit úpravy sprch dle vašich požadavků, rychle zařadit novinky do sortimentu i dodat náhradní díly.
Manufakturní venkovní sprchy z toskánského pobřeží, Itálie. Od roku 2000 – dodavatel pro luxusní jachty, hotely a plážové kluby. Materiál: výhradně námořnická ocel AISI 316 (V4A). 5 let záruka. → Více o Fontealta
Vlastnosti
| Materiál: | Nerezová ocel V4A (AISI316) |
|---|---|
| Možnosti instalace: | Příruba |
| Mísicí baterie: | Kohoutek |
| Napojení vody: | 1x 1/2" flexi hadice zespodu, Zahradní hadice |
| Nezámrzný systém: | Bez nezámrzného systému |
| Povrch: | Měď, Mosaz |
| Povrchy: | matný |
| Počet sprchových hlavic: | 1 |
| Průměr montážní příruby: | 240 mm |
| Průměr sprchového sloupce: | 54 mm |
| Přívod vody: | Studená voda |
| Ruční sprcha: | Bez ruční sprchy |
| Sprcha na oplach nohou: | Bez oplachu, S oplachem |
| Sprchová hlavice: | Dešťová hlavice 210 mm |
| Umístění sprchy: | Bazén, Na zahradu |
| Váha: | 19 kg |
| Výpusť: | 600 mm |
| Výrobce: | Fontealta |
| Výška (celkem): | 2600 mm |
| Výška (k sprchové hlavici): | 2100 mm |
Rádi vám poradíme
Zavolejte nám
+420 228 880 228

