Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Zahradní­ sprcha Arko

Tip!

48 425 Kč*

% 64 796 Kč* (Ušetřeno 25.27 %)
Není skladem. Dodání do 6 týdnů u broušených/leštěných variant a 8 týdnů u lakovaných variant (sprcha bude vyrobena na základě objednávky)
Barva
Ruční sprcha
Napojení vody
Číslo výrobku: Q53.M/MX
Značka: Fontealta
EAN: 8053730016294
Hmotnost: 30 kg
Informace o výrobku "Zahradní­ sprcha Arko"

Zahradní­ sprcha Arko má zcela odlišný design než většina sprch tohoto italského výrobce Fontealta. Svým hranatým tělem a sprchovou hlavu jistě přiláká každého, kdo chce mí­t ve své zahradě originální­ kus. Sprcha je vyrobena z kvalitní­ nerezové oceli AISI316, která odolá i mořské vodě.

Tato sprcha nelze zakoupit s nezámrzným systémem.

  • sprcha má ší­řku 50 mm, hloubku 30 mm
  • hranatý design
  • s ruční­ sprchou nebo bez
  • prvotří­dní­ kvalita z nerezové oceli AISI 316, která je odolná vůči slané vodě a je prakticky nezničitelná

Obdélní­ková sprchová hlavice (250 x 140 mm) je vybavená silikonovými tryskami odolnými proti povětrnostní­m vlivům. Fontealta Arko je k dispozici s ruční­ sprchou nebo bez ní­.

Arko je ideální­ jako sprcha k bazénu nebo jako zahradní­ sprcha pro rychlé ochlazení­ nebo sprchování­ venku po sportu.

Sprcha k bazénu Arko a její­ povrchy

Stejně jako mnoho jiných modelů od společnosti Fontealta je i venkovní­ sprcha Arko k dispozici s lesklým povrchem z leštěné nerezové oceli nebo s matným kartáčovaným povrchem. Leštěná povrchová úprava je standardem a tomuto modelu velmi sluší­ - sprcha odráží­ své okolí­ a působí­ tak nenápadněji a elegantněji. Povrch je také hladší­ a lépe se čistí­, takže na něm zůstává méně vodní­ho kamene. V matně kartáčované verzi vypadá sprcha o něco nápadněji a má moderní­ "industriální­ vzhled".

Alternativně je k dispozici i model Arko z matně černě lakované nerezové oceli, který působí­ velmi moderní­m "designovým" dojmem. Sprchy Fontealta můžete mí­t dokonce v jakékoliv barvě RAL. Pokud si přejete tyto speciální­ povrchové úpravy, kontaktujte náš zákaznický servis.

Specifikace zahradní­ sprchy Arko od Fontealta

Funkce: samočisticí­ integrovaná sprchová hlavice, volitelně s ruční­ sprchou.

Výška: 2100 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2200 mm).

Armatura: jednopáková směšovací­ armatura

Váha: 24 kg

Připojení­ vody: zespodu nebo zezadu

Montáž sprchy

Sprcha se dodává kompletně smontovaná, v jednom kuse.

Provedení­ s podlahovou pří­rubou: volitelné připojení­ vody zespodu nebo zezadu. Na připravenou rovnou podlahu se zapustí­ montážní­ šrouby, na které se následně namontuje sprcha. Poznámka: "lepidlo" (např. injekční­ lepidlo nebo jiné chemické upevňovací­ prostředky) není­ součástí­ dodávky.

Provedení­ s montážní­m boxem: Vodovodní­ pří­pojky jsou vedeny do montážní­ho boxu, který je zapuštěn do podlahy. Modely s montážní­m boxem lze na zimu velmi rychle demontovat a montáž je tak velmi zjednodušená. Poznámka: Modely s podlahovou pří­rubou nelze později přestavět verzi s montážní­m boxem. Je tak potřeba montážní­ box objednat zároveň se sprchou.

Detailní­ informace k rozměrům a instalaci naleznete v sekci "Pří­lohy".

Detaily produktu "Zahradní­ sprcha Arko"
Barva: Leštěný nerez
Materiál: Nerezová ocel V4A (AISI316)
Možnosti instalace: S možností montážního boxu, Pomocí příruby
Mísicí baterie: Páková baterie
Napojení vody: Teplá a studená voda
Napojení vody: 2x 1/2" flexi hadice zespodu
Nezámrzný systém: Bez nezámrzného systému
Oberfläche: leštěný
Počet sprchových hlavic: 1
Průměr montážní příruby: 160 x 200mm
Průměr sprchového sloupce: 30 x 50mm
Ruční sprcha: Bez ruční sprchy
Sprcha na oplach nohou: Bez oplachu
Sprchová hlavice: 140 x 250mm
Tvar: Designový
Typ sprchy: Volně stojící sprcha
Umístění sprchy: Bazén, Na zahradu
Váha: 30 kg
Výpusť: 500 mm
Výrobce: Fontealta
Výška (celkem): 2200 mm
Výška (k sprchové hlavici): 2100 mm
Značka "Fontealta"

Jsme výhradním dovozcem italské značky Fontealta do České a Slovenské republiky. Vzhledem k časté komunikaci s výrobcem dokážeme zajistit úpravy sprch dle vašich požadavků, rychle zařadit novinky do sortimentu i dodat náhradní díly.

Informace o výrobci Fontealta

Společnost začínala pod jménem Rubinetteria F&F L' Artigiana srl jako dodavatel pro námořní průmysl. Specializovala se na zábradlí a žebříky na míru pro luxusní jachty. V této souvislosti byla vyvinuta první venkovní sprcha a brzy vznikla klasická sprcha Club. Architekti a designéři tuto sprchu umísťovali také do svých zahradních projektů, a tak byla založena společnost Fontealta se specializací na venkovní sprchy pro bazény, zahrady, plážová zařízení, lázně a jachty.

Italská společnost Fontealta má výrobní závod ve Viareggiu, 20 km severně od Pisy na pobřeží Toskánska. Společnost Fontealta zůstala věrná své cestě. „Artigiana“ znamená „řemeslné zpracování“. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316. Jedná se o nejpevnější ocel pro venkovní sprchy s maximální odolností proti korozi. A téměř všechny sprchy lze také upravit přesně dle požadavků zákazníků. Například se využívá elektrické vytápění pro zimní použití, prodloužená upevňovací příruba pro stabilní upevnění na dřevěnou terasu, speciální upevnění na podlahu bez betonových základů na plážích, přídavné vodovodní baterie a baterie pro oplach nohou, různé povrchové úpravy.

Sortiment venkovních sprch

Bazénové sprchy jsou hlavním sortimentem značky Fontealta. Všechny výrobky jsou vyrobeny ve vynikající kvalitě. 

Zahradní sprchy pro studenou a teplou a studenou vodu. Všechny zahradní sprchy jsou přizpůsobeny pro trvalé umístění v podlaze.

Některé modely jsou také vhodné pro veřejná místa, jako jsou bazény nebo hotely. Více informací na www.fontealta.com.

Cenová hladina: střední - vyšší střední

Související odkazy

Doplňkový sortiment

Ochranný kryt na sprchu
Ochranný kryt se zipem na venkovní sprchu z odolné matné látky v různých velikostech.

Varianty od 2 160 Kč*
2 160 Kč
Instalační­ tyč Fontealta
Instalační tyč pro instalaci sprchy do nezpěvněného povrchu země. (písek, hlína)

8 135 Kč
Instalační­ set šroubů Hilti
Instalační set šroubů pro bezchybnou instalaci sprchy

893 Kč
Sada na opravu povrchu nerezové oceli - Peek
Přípravek pro opravy, čištění, leštění a odbnovu nerez povrchů venkovních sprch.

383 Kč

Mohlo by se  vám také líbit

Venkovní­ sprcha Hera COLD
Jemně tvarovaná nerezová sprcha k bazénu s integrovanou hlavicí na studenou vodu.

Varianty od 36 409 Kč*
36 409 Kč
Zahradní­ sprcha Hera RAIN
Sprcha s dešťovou hlavicí na studenou i teplou vodu z námořního nerezu. Různé povrchy.

Varianty od 42 888 Kč*
42 888 Kč
Venkovní­ sprcha Hera
Zahradní sprcha z černé nerezové oceli na studenou a teplou vodu. Lze i s nezámrzem.

Varianty od 39 803 Kč*
39 803 Kč
Zahradní­ sprcha Menorca
Zahradní­ nerezová sprcha Menorca od Ideal Eichenwald na studenou a teplou vodu s dešťovou sprchou je vyrobena v Německu. Sprcha zaujme noblesní­m, elegantní­m designem bez nadbytečných ozdobných prvků. Nerezová ocel je robustní­ materiál a její­ broušený povrch zdůrazňuje mimořádně krásný vzhled sprchy. Sprcha je napojena na domovní­ řad a lze tak využí­t teplou i studenou vodu. Pákovou bateriií­ lze nastavit teplotu vody a ovládat její­ a proudu. Menorca je doporučena jako sprcha k soukromým bazénům nebo jako zahradní­ sprcha. Specifikace sprchy Menorca od Ideal Eichenwald Materiál: nerezová ocel V2A, broušený povrchTyp: sprcha na studenou a teplou voduFunkce: hlavová sprcha 200 mm s otočným kloubemMí­sí­cí­ baterie: chromovaná mosazHmotnost: 16 kgVýška: 2043 mm od podlahy ke sprchové hlavici (2119 mm celkem) Montáž a údržba zahradní­ sprchy Pří­rubová montáž na připravené podlaze, pří­rubová deska 190x160mm. Zadní­ strana sprchy může být demontována pro servis. Všechny součástky potřebné pro montáž jsou součástí­ balení­. Pro dlouhodobé využí­vání­ sprchy venku je důležitá její­ správná údržba. Věnujte, prosí­m, pozornost následují­cí­m doporučení­m:- Sprchu otí­rejte pouze měkkým hadří­kem a čisticí­m prostředkem určeným pro nerezovou ocel. Nepouží­vejte abrazivní­ ani kyselé čisticí­ prostředky.- Voda ze sprchy musí­ být vypuštěna, ještě než začne venku mrznout. Sprchu je nutné vyprázdnit, demontovat a uskladnit v mrazuvzdorném mí­stě.

36 903 Kč
Zahradní­ sprcha Hera RAIN COLD
Jemně prohnutá sprcha k bazénu s dešťovou hlavicí na studenou vodu. Různé povrchy.

Varianty od 39 494 Kč*
39 494 Kč