Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Sprcha k bazénu Minimo

115 554 Kč*

Barva
Oberfläche
Nezámrzný systém
Číslo výrobku: MIN.S-P
Značka: KORTA
Informace o výrobku "Sprcha k bazénu Minimo"

Minimo představuje kolekcí luxusních venkovních sprch vyrobených z přírodního kamene, případně z italských keramických desek Marazzi. 

Sprchy jsou vyráběny ručně v Chorvatku. Každá část je řezána pod úhlem 45°, aby se zabránilo viditelným spojům. Po strojním řezání spočívá zbytek výrobního procesu výhradně v ručním zpracování materiálu a jeho lepení. Ruční zpracování umožňuje kameníkovi pečlivě se věnovat každému vytvořenému kusu. Díky finální ruční úpravě je každý výrobek, který se dostane k zákazníkovi, individuální a jedinečný. Sprcha vypadá jako by byla vytvořena z jednoho kusu.

Na zahradě máte tedy nejenom funkční sprchu, ale především umělecké dílo.

Sprchy jsou na připojení na teplou a studenou vodu. Minimo má integrovanou sprchovou hlavici. Na přání je k dispozici také s LED osvětlením či s rytinou loga, jména či ornamentu.

Lze zvolit variantu sprchy s nezámrzným systémem pro možnost sprchování celoročně.

Poskytujeme garanci 3 roky.


Sprcha Minimo od značky Korta

Kolekce Terra Magica je vyrobena ze světle béžového, pevného chorvatského mramoru Kanfanar, nazývaného také istrijská žlutá. Tento mramor je odolný vůči vodní korozi a je tak vhodný i do exteriéru. Stal se základem mnoha budov např. v Benátkách. 


Pevný a robustní mramor Plano je použit v kolekci Grota. Mramor Plano má velmi malou poréznost, a tak ani v exteriérech nemění svou barvu a ponechává se si své jedinečné vlastnosti. Perfektní materál pro venkovní sprchy.


Kolekce San Sebastian je vyrobena z chorvatského mramoru Avorior nebo-li italsky San Sebastian. Tento kámen se již od pradávna těžil na chorvatském ostrovu Brač a je využit při stavbách mnoha světově známých budov, jako např. ve vestibulu budovy OSN v New Yorku. Se sprchou z kolekce San Sebastian tak můžete mít kousek světově proslulého kamene i na vaší zahradě.


Kolekce Italiana je vyrobena ze světoznámé keramiky Marazzi. Pro venkovní sprchy byly využity velkoformátové keramické desky ze série Top Line. Kolekce Italiana rezprezentuje to nejlepší z italského stylu a elegance. Vybrat si můžete z několika neuvěřitelně rafinovaných povrchů.

Italiana kolekce


Specifikace Minimo od Korta

Materiál: mramor, keramika Marazzi nebo HPL

Typ: sprcha na studenou a teplou vodu

Sprchová hlavice: nerezová integrovaná italské značky Mariner Rubinetterie, volitelně s LED osvětlením   

Baterie: nerezová mísící baterie italské značky Mariner Rubinetterie

Výška: 2100 mm

Váha: mramorová 45 kg , keramická 25 kg

Rozměry přepravního balení: 2533 x 1068 x 740 mm (délka x výška x šířka)

Váha přepravního balení: 33 kg


Montáž a údržba Minimo od Korta

Přírubová monáž na připravenou podlahu - viz. přiložený montážní manuál.

Údržba je velmi snadná, pouze pravidelně čistěte suchým hadříkem. 

Detaily produktu "Sprcha k bazénu Minimo"
Materiál: Kámen
Napojení vody: Teplá a studená voda
Nezámrzný systém: Bez nezámrzného systému, S nezámrzným systémem
Počet sprchových hlavic: 1
Výrobce: Korta
Značka "KORTA"

Venkovní sprchy z kamene od výrobce KORTA


Mladá chorvatská společnost KORTA se specializuje na výrobu vysoce kvalitního nábytku, van a venkovních sprch z kamene pro venkovní prostory. S vášní a péčí vytváří moderní produkty díky inovativním nápadům, modernímu a elegantnímu designu, vyrobeným z odolných a kvalitních materiálů.

Značka designu Korta zastupuje elegantní, ležérní životní styl, který uvolňuje tělo i mysl. Vytváří unikáty a hraje si s materiály, aby navrhla nadčasové a vyvážené zahradní sprchy.

Venkovní sprchy z kamene od KORTA

Sprchy jsou ručně vyráběny v Chorvatsku. Každý kus je řezán pod úhlem 45°, aby se zabránilo viditelným spárám. Po strojovém řezání zůstává zbytek výrobního procesu výhradně ruční manipulace s materiálem a jeho lepení. Ruční zpracování umožňuje kameníkovi každý kus pečlivě zpracovat. Díky závěrečné ruční práci je každý produkt, který dosáhne zákazníka, individuální a jedinečný. Sprcha vypadá, jako by byla vyrobena z jednoho kusu. Takže v zahradě nebudete mít jen funkční sprchu, ale především umělecké dílo. Sprchy jsou připojeny k teplé a studené vodě.
Nabízíme 3letou záruku.

Kolekce:

Grota:

Do kolekce Grota je použit masivní a odolný mramor Plano. Mramor Plano má velmi nízkou porozitu, což znamená, že si i v exteriéru udržuje barvu a jedinečné vlastnosti. Perfektní materiál pro venkovní sprchy.

San Sebastian:

Kolekce San Sebastian je vyrobena z chorvatského mramoru Avorior nebo San Sebastian v italštině. Tato kámen je těžen od antiky na chorvatském ostrově Brač a byl použit při stavbě mnoha světoznámých budov, například pro lobby budovy Organizace spojených národů v New Yorku. S venkovní sprchou z kolekce San Sebastian si můžete do zahrady přinést kousek tohoto světoznámého kamene.

Italiana:

Kolekce Italiana je vyrobena z celosvětově proslulé keramiky Marazzi. Pro venkovní sprchy byly použity velkoformátové keramické desky ze série Top Line. Kolekce Italiana představuje to nejlepší z italského stylu a elegance. Můžete si vybrat z několika neuvěřitelně rafinovaných povrchů.


Související odkazy