Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Solární sprcha z nerezové oceli Classik

50 975 Kč*

25 Werktage
Barva
Napojení vody
Číslo výrobku: 40.272.A/U
Značka: kullDESIGN
Informace o výrobku "Solární sprcha z nerezové oceli Classik"

Solární sprcha Classik od kullDESIGN

Solární sprcha "Classik" od německého výrobce kullDESIGN se vyznačuje minimalistickým vzhledem. Je to ideální doplněk pro váš bazén nebo zahradu, pokud nejste fandové objemných solárních sprch. Malá nádrž na vodu o objemu 8 litrů umožňuje rychlý ohřev, takže můžete teplou vodu využívat rychleji. Umístěte sprchu na jižní/západní stranu, aby byla nádrž na vodu co nejdéle vystavena slunečnímu záření.
Široká sprchová hlavice (20 cm) poskytuje příjemný pocit ze sprchování. Hlava sprchy se vyznačuje extrémně tenkou konstrukcí pouhých 4 mm, povrch je svařovaný laserem bez viditelných šroubů a má matně saténový povrch. 60 antivodních trysek je vybaveno flexibilními silikonovými špičkami QuickClean, umožňující snadné odstranění vodního kamene pouhým otřením. Sprchová hlavice má vnitřní závit o velikosti 1/2".
Vzhledem k velké poptávce po venkovních sprchách v antracitové barvě RAL7016 (ladící s aktuálními trendy zahradního nábytku) nabízíme tuto solární sprchu také v provedení RAL7016.

Specifikace solární sprchy Classik od kullDESIGN

Materiál: Nerezová ocel AISI 316 o tloušťce 3 mm, tmavý povrch (černý nebo antracit pro rychlejší ohřev vody)
Vybavení: Nerezová sprchová hlavice s silikonovými tryskami pro zabránění tvorby vodního kamene
Výška: 229 cm
Hmotnost: 19,4 kg
Připojení: Zespodu s připojením 1/2"

Péče a údržba 

Před (opětovným) uvedením do provozu se doporučuje důkladně propláchnout potrubí cca 3-4 litry vody k odstranění všech nečistot. Tlak vody by neměl přesahovat 6 barů. Solární sprcha by měla být před prvním mrazem zcela vyprázdněna, ideálně pomocí vzduchového kompresoru, a pokud je to možné, demontována. Kohout by neměl být příliš pevně utažen. Nerezové armatury by měly být pravidelně čištěny jakýmkoliv čisticím přípravkem na nerez, např. z našeho doplňkového sortimentu zde. Při použití čisticích prostředků na lakované plochy se nedoporučuje používat drsné čisticí prostředky.
Detaily produktu "Solární sprcha z nerezové oceli Classik"
Barva: Černá
Materiál: Nerezová ocel V2A (AISI304)
Možnosti instalace: Pomocí příruby
Mísicí baterie: Páková baterie
Napojení vody: Zespodu
Napojení vody: Studená voda
Nezámrzný systém: Bez nezámrzného systému
Oberfläche: matný
Objem nádrže: 10l
Počet sprchových hlavic: 1
Průměr montážní příruby: 185mm
Průměr sprchového sloupce: 100mm, 76mm
Ruční sprcha: Bez ruční sprchy
Sprcha na oplach nohou: Bez oplachu
Sprchová hlavice: Dešťová sprchová hlavice 20 cm
Tvar: Klasický kulatý
Typ sprchy: Freistehende Außendusche
Umístění sprchy: Bazén, Na zahradu
Váha: 19kg
Výrobce: Kull
Výška (celkem): 2200mm
Výška (k sprchové hlavici): 2150mm
Ausladung: 310mm
Značka "kullDESIGN"

kullDESIGN - Německý výrobce venkovních sprch z nerezové oceli

Renomovaný německý výrobce venkovních sprch z nerezové oceli KullDesign se sídlem v badenském Kraichtalu nabízí široké spektrum služeb v oblasti zpracování plechu a trubek. KullDesign zajišťuje vše od konstrukce přes laserové řezání, ohýbání, svařování a obrábění až po konečné povrchové úpravy.
Od svého založení v roce 1978 jako kovářství se KullDesign neustále rozvíjí, přičemž se výroba vodních systémů stále více zaměřuje na inovativní laserové zpracování, které otevírá nové možnosti ve výrobě a designu. Základní hodnoty KullDesign spočívají ve skvělé kombinaci designu, funkce a odolnosti, a vysoce kvalifikovaní řemeslníci realizují váš zakázkový výrobek s použitím kvalitních materiálů a moderní technologie. Flexibilita ruční výroby umožňuje reagovat na vaše individuální potřeby a provádět úpravy. Různorodý sortiment produktů zahrnuje nejen venkovní sprchy z nerezové oceli, ale také baterie, oblouky fontán, vodopády, zahradní a bazénové sprchy a příslušenství. Ať už upřednostňujete klasický, moderní, nadčasově minimalistický, rustikální nebo zcela individuální styl, u KullDesign si každý najde něco podle své chuti.
Související odkazy