Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Nástěnná sprcha JEE-O soho - set

Informace o výrobku "Nástěnná sprcha JEE-O soho - set"

Dí­ky své masivnosti a jedinečnému vzhledu se nástěnná sprcha JEE-O Soho  stává nepřehlédnutelným designovým prvkem v zahradě. Díky chytře navrhnutému držátku s gumovou vrstvou a postupnému mí­sí­cí­mu systému je teplota vody ovládána jednoduše pomocí­ páčky pouhým otočení­m.

Sprchy JEE-O soho byly vytvořeny amsterdamským designovým studiem Grand & Johnson a v roce 2016  získaly cenu German Design Award a v roce 2014  Red Dot Design Award. K dispozici je i v samostatně stojící­ verzi.

Vyberte si variantu s ruční­ sprchou nebo bez ní­. Dostupná v nerezovém broušeném povrchu nebo v černě lakovaném povrchu (kladí­vkové lakování­).

Nezámrznost této sprchy lze zajistit již při stavební­ch pří­pravách, a to instalací­ tepelného kabelu s termostatem již do stěny tak, aby byly zajištěny před mrazem vodovodní­ trubky a předevší­m baterie.

Pří­vod vody je napojen pří­mo na vodovodní­ řad.

Sprcha je vhodná jako venkovní­ sprcha na zahradu, terasu či k bazénu na stěnu. Poskytujeme záruku 2 roky.

Specifikace nástěnné venkovní­ sprchy JEE-O Soho

Materiál: Nerezová ocel AISI 304, leštěný nebo černý povrch
Baterie: progresivní­
Vodní­ tlak: 3 - 4 bary
Hmotnost: 3,8 kg
Rozměr sprchy na zeď: 45,5 cm délka sprchového ramene, Ø sprchového ramene 8,9 cm, hlavice Ø 11 cm
Připojení­: G ½" (Ø 15 mm / 0.6" ) nylon(out)/epdm(in), flexi hadice s mosazným závitem, závit British Standard Pipe (BSP)

Údržba a montáž venkovní­ sprchy

Veškeré součásti potřebné k instalaci jsou součástí­ balení­. Instalační­ návod a technické specifikace naleznete v záložce "Ke stažení".

Pro dlouhodobé využí­vání­ nástěnné venkovní­ sprchy je důležitá její­ správná údržba. Věnujte, prosí­m, pozornost následují­cí­m doporučení­m:

Čištění­ kovových částí­:

- voda obsahuje vápní­k, který se usazuje na povrchu a vytváří­ zde skvrny. Pro běžné čištění­ použijte navlhčený hadří­k s trochou mýdla, opláchněte a osušte. Vytváření­ skvrn předejdete také otření­m sprchy hned po použití­.
- nikdy nepouží­vejte abrazivní­ nebo desinfekční­ prostředky, ani prostředky obsahují­cí­ alkohol, kyselinu chlorovodí­kovou nebo kyselinu fosforečnou.

Čištění­ hlavice:

Pokud dojde k zanesení­ sprchové hlavice vodní­m kamenem, doporučujeme sundat dí­l s tryskami pomocí dodaného klí­če a odmočit v octové vodě.

Zazimování­ sprchy:

Pokud není­ nástěnná venkovní­ sprcha chráněna nezámrzným systémem (instalovaným stavební­ firmou, či instalatérem - není­ možno dodat od JEE-O), je nutno vodu ze sprchy vypustit dří­ve než začne venku mrznout, zbytkovou vodu vyfoukat kompresorem a baterii uvést do polohy otevřeno!

Pokud máte v setu i ruční­ sprchu, doporučujeme tuto demontovat a na zimu schovat na mrazuvzdorné mí­sto.

Detaily produktu "Nástěnná sprcha JEE-O soho - set"
Barva: Matná černá (Kladívkové lakování)
Materiál: Nerezová ocel V2A (AISI304), Nerezová ocel V4A (AISI316)
Možnosti instalace: Instalace na zeď
Mísicí baterie: Progresivní baterie
Napojení vody: Teplá a studená voda
Napojení vody: Na zeď
Nezámrzný systém: Bez nezámrzného systému
Oberfläche: leštěný, matný
Počet sprchových hlavic: 1
Průměr sprchového sloupce: 89 mm
Ruční sprcha: Bez ruční sprchy
Sprcha na oplach nohou: Bez oplachu
Sprchová hlavice: Integrovaná sprchová hlavice
Tvar: Designový
Typ sprchy: Sprcha na zeď
Umístění sprchy: Bazén, Na zahradu
Výrobce: JEE-O
Značka "JEE-O"

Jsme výhradní distributor holandské značky JEE-O v České a Slovenské republice.

JEE-O nabízí velký výběr venkovních sprch z nerezové oceli. Povrch sprch je z broušené, leštěné nebo černé kladívkové oceli. Design je velmi minimalistický a jednoduchý. Všechny modely mají jen málo spojů a dílů. 

Venkovní sprchy JEE-O

Sprchy JEE-O jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou určeny pro dlouhodobné užívání. Instalační systém je napojen na domovní řad, tedyna teplou a studenou vodu.  Značka JEE-O nenabízí solární sprchy. 

K mnohým modelům venkovní sprch lze přidat i nezámrzný systém 365. Sprchy jsou automaticky vyhřívány, kdykoliv teplota klesne pod +3°C. Tímto je zajištěna celoroční funkčnost venkovní sprchy a to až do teploty -30°C. Sprchu tedy není nutno na zimu demontovat. 
Při objednání sprchy bez nezámrzného systému 365 musí být sprchy na zimu demontovány. 

Nezaměnitelný charakter designových sprch a baterií JEE-O tvoří masivní nerezové tělo sprchy či baterie ve tvaru obráceného písmene „J“. Sprcha je doplněna o termostatické ovládání “O”, charakteristickou baterii regulující postupně sprchu od zapnutí do vypnutí, od nastavení studené vody po horkou. Odtud pochází název JEE-O.

Typy venkovních sprch

JEE-O nabízí 3 základní provedení venkovních sprch. U všech provedení lze vybrat buď klasický mísící ventil „O“ nebo ruční sprchu nebo samouzavírací ventil. 


JEE-O original: ve tvaru písmene „J“. Naše nejprodávanější zahradní sprcha nebo sprcha k bazénu v broušeném nerezovém povrchu.

JEE-O fatline: masivní tělo sprchy s velkou dešťovou hlavou z broušení nerezové oceli.

JEE-O soho: tato venkovní sprcha v industriálním stylu je vyrobena z černé kladívkové nebo broušené nerezové oceli. Sprcha byla vytvořena ve spolupráci s amsterdamským designovým studiem Grand & Johnson a v roce 2014 vyhrála cenu Red Dot Design Award a v roce 2016 German Design Award.

JEE-O pure - design inspirovaný přírodou. Sprcha je vyrobena z leštěné nebo broušené nerezové oceli.

Všechny modely sprch mohou být instalovány také do interiéru a značka JEE-O dále nabízí umyvadlové, sprchové a vanové baterie, umyvadla a volně stojící vany.
Více informací o značce JEE-O naleznete na www.jee-o.cz.

Cenová hladina: vyšší střední


Související odkazy

Mohlo by se  vám také líbit

Sprcha k bazénu Boss
Venkovní sprcha k bazénu většího průměru s integrovanou sprchovou hlavicí

Varianty od 57 605 Kč*
57 605 Kč
Venkovní­ sprcha JEE-O soho 01
Industriální sprcha na zahradu z černé nebo broušené nerezové oceli. Lze i s nezámrzem.

Varianty od 94 108 Kč*
94 108 Kč

Mohlo by se  vám také líbit

Sprej na nerez JEE-O protect
Čisticí­ sprej na nerezovou ocel.Čistič a ochrana z nerezové oceli. Lze použí­t pro všechny výrobky vyrobené z nerezové oceli.Snadno použitelné a hospodárné použití­. Neviditelný ochranný film umožňuje lepší­ odtok vody a usnadňuje další­ čištění­. Snižuje otisky prstů.

1 080 Kč