Seznam produktů značky Venkovní sprchy

Společnost začínala pod jménem Rubinetteria F&F L' Artigiana srl jako dodavatel pro námořní průmysl. Sapecializovala se na zábradlí a žebříky na míru pro luxusní jachty. V této souvislosti byla vyvinuta první venkovní sprcha a brzy vznikla klasická sprcha Club.

Architekti a designéři tuto sprchu umísťovali také do svých zahradních projektů, a tak byla založena společnost Fontealta se specializací na venkovní sprchy pro bazény, zahrady, plážová zařízení, lázně a jachty. 

Italská společnost Fontealta má výrobní závod ve Viareggiu, 20 km severně od Pisy na pobřeží Toskánska.
Naše společnost www.venkovnisprchy.cz je výhradním distributorem pro CŘ a SR. Velké množství sprch máme skladem.

Informace o výrobci

Společnost Fontealta zůstala věrná své cestě. „Artigiana“ znamená „řemeslné zpracování“. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316. Jedná se o nejpevnější ocel pro venkovní sprchy s maximální odolností proti korozi. A téměř všechny sprchy lze také upravit přesně dle požadavků zákazníků. Například se využívá elektrické vytápění pro zimní použití, prodloužená upevňovací příruba pro stabilní upevnění na dřevěnou terasu, speciální upevnění na podlahu bez betonových základů na plážích, přídavné vodovodní baterie a baterie pro oplach nohou, různé povrchové úpravy.

Sortiment venkovních sprch

Bazénové sprchy jsou hlavním sortimentem značky Fontealta. Všechny výrobky jsou vyrobeny ve vynikající kvalitě. 

Zahradní sprchy pro studenou a teplou a studenou vodu. Všechny zahradní sprchy od AMA jsou přizpůsobeny pro trvalé umístění v podlaze.

Některé modely jsou také vhodné pro veřejná místa, jako jsou bazény nebo hotely. Více informací na https://www.amaluxuryshower.it/.

Cenová hladina: střední - vyšší střední

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo