Seznam produktů značky Korta

PlanBath Studio je výhradním dovozcem značky Korta do České a Slovenské republiky. Spolupracujeme také s profesionálními partnery. Díky pravidelnému kontaktu s výrobcem dokážeme okamžitě reagovat na vaše požadavky, zajistit náhradní díly a rychle zařadit novinky do sortimentu. 

Chorvatská společnost Korta se zabývá především výrobou venkovních sprch z přírodního kamene nebo keramiky. S vášní a péčí vytváří moderní produkty díky inovativním nápadům, modernímu a elegantnímu designu, vyrobenému z odolných a vysoce kvalitních materiálů.

Značka Korta design je příkladem elegantně ležérního životního stylu, při kterém odpočívá mysl i tělo. Vytváří jedinečné kousky, hraje si s materiály s cílem vytvořit nadčasový a vyvážený design zahradních sprch.

Vybrat si můžete z několika nabízených kolekcí.

Korta venkovni sprchy

Kolekce Korta Design

Kolekce Terra Magica je vyrobena z materiálu, na který je společnost Korta nejvíce hrdá - istrijské žlutá, nazývaná také Kanfanar. Římané nazývali Istrii Terra Magica, a to se stalo bylo inspirací pro název této kolekce. Istrijská žlutá je pevný mramor. Díky své odolnosti vůči vodní korozi byl v Benátkách vybrán jako základní materiál, který zachycuje vzlínající vlhkost a příliv a odliv vody v kanálech. Je použit na fasádách mnoha domů, které se nacházejí na území Benátek. Všechny jeho vlastnosti si můžete vychutnat v koleci Terra Magica.

Povrchy:

Terra magica

Grota v Istrii znamená pevný kámen, a jelikož Plano je nejpevnější a nejvíce robustní kámen z použitých materiálů Korta, je přidán do této kolekce. Mramor Plano je skvělou volbou pro fasády a venkovní podlahy, kvůli své velmi malé poréznosti. Navzdory venkovním podmínkám, i když je permanentní vlhkost, nemění svou barvu a zůstává pořád jedinečný a elegantní, což z něj dělá perfektní materál pro venkovní sprchy.

Povrchy:

Grota

Kolekce San Sebastian je vyrobena z chorvatského mramoru Avorior, jak italové nazývali San Sebastian. A odtud také pochází tento název. Brač je chorvatský ostrov v Jaderském moři, na kterém se již od pradávna tento kámen těžil. Mramor z ostrova Brač se použil při stavně mnoha světově známých budov. Použil se např. pro výstavbu interiéru vestibulu budovy Spojených národů v New Yorku.

Se sprchou z kolekce San Sebastian tak můžete mít kousek světově proslulého kamene i na vaší zahradě.

Povrch:

San Sebastian

Kolekce Italiana je vyrobena z keramiky Marazzi série "Top line" - velkoformátových porcelánových kameninových desek. Tato kolekce rezprezentuje to nejlepší z italského stylu a elegance. Abyste si mohli užít to nejlepší z kolekce Italiana, můžete si vybrat z několika neuvěřitelně rafinovaných povrchů.

Povrchy:

Italiana kolekce

Na přání je možno instalovat i nezámrzný systém. 

Samotná instalace sprchy díky své velikosti a váze probíhá pomocí jeřábu.

Instalace venkovní sprchy kámen

Venkovní sprchy značky Korta vytvoří zcela jiný a autentický zážitek ze sprchování.

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-3 z 3 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo