Seznam produktů značky JEE-O

PlanBath Studio je výhradním dovozcem značky JEE-O do České a Slovenské repuliky. Spolupracujeme také s profesionálními partnery. Díky pravidelnému kontaktu s výrobcem dokážeme okamžitě reagovat na vaše požadavky, zajistit náhradní díly a rychle zařadit novinky do sortimentu. 

Velké množství sprch máme skladem.

JEE-O je holandská značka, která nabízí velký výběr venkovních sprch z nerezové oceli. Povrch sprch je z matné, leštěné nebo černé kladívkové oceli. Design je velmi minimalistický a jednoduchý. Všechny modely mají jen málo spojů a dílů. 

Venkovní sprchy JEE-O

Sprchy JEE-O jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou určeny pro dlouhodobné užívání. Instalační systém je napojen na domovní řad, tedy na teplou a studenou vodu. Značka JEE-O nenabízí solární sprchy. 

K mnohým modelům venkovní sprch lze přidat i nezámrzný systém 365. Sprchy jsou automaticky vyhřívány, kdykoliv teplota klesne pod +3°C. Tímto je zajištěna celoroční funkčnost venkovní sprchy a to až do teploty -30°C. Sprchu tedy není nutno na zimu demontovat. 
Při objednání sprchy bez nezámrzného systému 365 musí být sprchy na zimu demontovány. 

Nezaměnitelný charakter designových sprch a baterií JEE-O tvoří masivní nerezové tělo sprchy či baterie ve tvaru obráceného písmene „J“. Sprcha je doplněna o termostatické ovládání “O”, charakteristický kroužek regulující postupně sprchu od zapnutí do vypnutí, od nastavení studené vody po horkou. Odtud pochází název JEE-O.

JEE-O soho

JEE-O nabízí 3 základní provedení venkovních sprch. U všech provedení lze vybrat buď klasický mísící ventil, ruční sprchu nebo samouzavírací ventil. 

JEE-O original: ve tvaru písmene „J“. Naše nejprodávanější zahradní sprcha nebo sprcha k bazénu.
JEE-O fatline: masivní tělo sprchy s velkou dešťovou hlavou.
JEE-O soho: tato venkovní sprcha v industriálním stylu je vyrobena z černé kladívkové nebo broušené nerezové oceli. Sprcha byla vytvořena ve spolupráci s amsterdamským designovým studiem Grand & Johnson a v roce 2014 vyhrála cenu Red Dot Design Award a v roce 2016 German Design Award.

Všechny modely sprch mohou být instalovány také do interiéru a značka JEE-O dále nabízí umyvadlové, sprchové a vanové baterie, umyvadla a volně stojící vany.
Více informací o značce JEE-O naleznete na  www.jee-o.cz. 

Cenová hladina: vyšší střední

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-12 z 17 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo