Seznam produktů značky Ideal Eichenwald

Ideal Eichenwald je německá značka a společnost se řadí k předním evropským výrobcům venkovních sprch z nerezové oceli.

Společnost Planbath Studio je výhradním dovozcem venkovních sprch do České a Slovenské republiky. Díky tomu vám můžeme nabídnout exkluzivní sortiment, rychle řešit vyše požadavky s výrobcem anebo zajistit náhradní díly.

Ideal Eichenwald zahradni sprchy

Informace o venkovních sprchách Ideal Eichenwald 

Společnost Ideal Eichenwald již 45 let dodává bazénové schody, bazénové  žebříky a bazénové doplňky z nerezové oceli. Hlavními zákazníky jsou profesionální stavební společnosti specializující se na bazény. Společnost také vyrábí řešení na míru podle výkresu architekta nebo klienta. Výrobky Ideal Eichenwald jsou umístěny v mnoha veřejných bazénech v Německu. 
Všechny venkovní sprchy jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocelií (V2A) a detaily jsou precizně zpracovány. Více informací o Ideal Eichenwald naleznete na www.eichenwald.de

Společnost PlanBath Studio se specializuje na zahradní sprchy, ale na požádání Vám můžeme dodat kterýkoliv výrobek / bazénový doplněk Ideal  Eichenwald.

Sortiment venkovních sprch

Nabízíme mnoho různých typů venkovních sprch.

  • Solární sprchy - všechny solární sprchy jsou opatřeny 25l zásobníkem na vodu vyrobeným z hliníku (ne z plastu). Většina sprch může být nainstalována do podlahy nebo podlahového roštu z WPC (kompozit dřeva a plastu). Některé sprchy jsou na čelním panelu opatřeny barevným sklem, což jim dodává moderní ráz. 

  • Zahradní sprchy pro napojení na hadici (systém Gardena) - patří k nejjednodušším a nejlevnějším v naší nabídce. I tyto levné sprchy jsou vyrobeny z nerezové oceli. 

  • Zahradní sprchy s permanentním připojením na domovní řad (na teplou a studenou vodu)

  • Sprchy k bazénu - většina je vyrobena z nerezové oceli  V2A, některé z V4A. Vše v různých designech i cenových úrovních.

  • V nabídce jsou také modely určené pro profesionální využití, např. veřejné bazény. Vše je certifikováno dle platných evropských norem. Tyto výrobky jsou k dispozici také s nezámrzným systémem.

 Cenová hladina: nízká - střední - vyšší střední

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-12 z 27 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo