Seznam produktů značky Gessi

Prémiová nerezová sprcha od společnosti Gessi vytvoří z vaší zahrady skutečnou oázu pohody. Svým nevšedním designem se sprcha stává funkční skulpturou a nabídne tak relaxaci v nejmodernější formě.

Gessi Outdoor luxusní venkovní sprchy

Společnost Gessi navrhuje a vyrábí exkluzivní koupelnové a kuchyňské doplňky již téměř 30 let. Dnes je značka Gessi známá po celém světě pro její jedinečný design, ať už v soukromých rezidencích nebo v hotelech, spa či na jachtách.

Produkty Gessi si užívají především architekti, interiéroví designéři nebo lifestyloví nadšenci, kreativní, dynamičtí a inovativní lidé, kteří rádi vybočují z řady.

Venkovní sprchy Gessi se vyrábí v Itálii, nedaleko jezera Maggiore v místě, které se nazývá Park Gessi. V každém detailu ztělesňuje filozofii, historii i identitu Gessi: estetický design, inovativní technologie, vynikající kvalitu, funkčnost a jednoduchost. Park Gessi představuje syntézu všech zakládajících hodnot společnosti, pravé DNA společnosti.

Gessi detaily

Oudoor wellness

Vaše zahrada potřebuje stejnou péči jako váš interiér. Gessi nyní představuje svou první venkovní kolekci tvořenou sprchami s příznačným názvem Outdoor.

Konfigurace

Prémiové venkovní sprchy Gessi fungují na principu konfigurace. Nakonfigurujte si sprchu dle vašich tužeb.

Dva základní typy sloupu - kulatý a hranatý, můžete doplnit o různé varianty polohovatelných hlavových sprch Spotwater 316, nabízených ve 20 různých typech a každou navíc v 6 až 7 barvách povrchu. Poud vody v jednotlivých hlavových sprchách volíte mezi  tropickým deštěm, mlhou, vodopádem nebo tzv.multi-spray. Hlavové sprchy Spotwater 316 jsou, stejně jako sloupy, vyrobené z nerezové oceli. Odolají tak společně všem rozmarům venkovního počasí. 

Posledním dílkem do dokonale personalizované skládačky Vaší Outdoor sprchy jsou ovládací prvky. Každý uživatel jistě ocení držák ruční sprchy fungující na principu magnetu, díky kterému je odložení sprchy rychlé a bez námahy. Opět je na výběr ze 6 barevných variant zahrnující například kartáčovanou nerez, matnou černou, měděnou či zlatou.

Veškeré Gessi sprchy jsou určeny pro trvalou instalaci na terase nebo v podlaze u bazénu. Jsou napojeny na teplou a studenou vodu. Sprchy jsou k dispozici s ruční sprchou nebo bez.

Prémiová nerezová sprcha od společnosti Gessi vytvoří z vaší zahrady skutečnou oázu pohody. Svým nevšedním designem se sprcha stává funkční skulpturou a nabídne tak relaxaci v nejmodernější formě.

Je zde %produkt_count% produktů.

Zobrazení 1-2 z 2 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo