Seznam produktů značky Antonio Lupi

V našem sortimentu naleznete venkovní sprchy v designovém provedení od italské rodinné firmy Antonio Lupi. Kromě interiérového koupelnového vybavení mají v sortimentu i nerezové sprchy vhodné pro venkovní sprchování. Kvalitní nerezová ocel produktů je vysoce odolná vůči povětrnostním vlivům.

Antoniolupi je toskánská společnost, která již padesát let vyniká v oblasti designu a výroby koupelnového nábytku v Itálii i v zahraničí. Charakteristickým rysem této neustále se rozvíjející společnosti je její schopnost inovovat neustálým hledáním nových materiálů a designů, přičemž investuje velké prostředky do výrobních technologií.

Ačkoli společnost antoniolupi začínala výrobou výhradně koupelnových doplňků a zrcadel, její sortiment nyní zahrnuje celý obytný prostor, a to díky spolupráci s uznávanými designéry, jako jsou Carlo Colombo, Nevio Tellatin, Roberto Lazzeroni, Mario Ferrarini, Brian Sironi, Gabriele a Oscar Buratti, Riccardo Fattori a Domenico de Palo.

Antonio Lupi designer bath

Venkovní sprchy

Speciálním odvětvím jsou sprchy vyrobené společností Antonio Lupi, které jsou vhodné pro využití v exteriéru i interiéru. Sprcha na zahradu Shawa je originálním kouskem italských designérů.

Záruka špičkové kvality je dlouhodobým posláním společnosti antoniolupi. Precizní výroba, vysoce kvalitní suroviny a pozornost věnovaná detailům poznamenávají každý krok výrobního procesu. Díky této strategii se společnost antoniolupi pevně etablovala jako světová jednička v oblasti designu a výroby špičkového moderního koupelnového nábytku, krbů a prvků do obývacích pokojů. Společnost antoniolupi, která je stále rodinnou firmou, se může pochlubit také hlubokými teritoriálními kořeny. Do výrobního řetězce společnosti je zapojeno přibližně 200 řemeslníků a dodavatelů, z nichž většina pochází z Toskánska. Společnost upřednostnila výrobu na míru před sériovou výrobou, aby vyhověla nejrůznějším požadavkům a nabídla neomezené možnosti přizpůsobení. Péče o zákazníky a široká nabídka kolekcí vždy tvořily pro společnost antoniolupi vítěznou kombinaci a její majitelé jsou odhodláni v tomto směru pokračovat.

Je zde 1 produkt

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo