• Sleva!
solarni sprcha AMA Charbon SO2300

Solární sprcha Carbon

57 200 Kč (s DPH)

47 273 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Solární sprcha Carbon od italského výrobce AMA Luxury Shower kombinuje jedinečný design a funkcionalitu. Sprcha je dostupná v černé barvě, která zajišťuje rychlejší ohřev a nabízí jedinečný minimalistický design. Je vyrobena z 1 kusu.


Sprcha má velkou nádrž o objemu 28l z nerezové oceli o šířce 3 mm. K lakování je využita technika práškového lakování. Ta zajišťuje maximální odolnost povrchu vůči různým vlivům. Sprcha je černá jako uhlí - carbon. 

LETNÍ AKCE - NEPLATÍTE DPH!

NOVINKA roku 2021, AMA Luxury Shower přišla na trh se solární sprchou, která nese název Carbon. Hlavní myšlenkou při vytvoření designu byla kombinace nadprůměrné a dlouhotrvající kvality s jedinečným designem za přiměřenou cenu. 

Solární sprcha Carbon AMA Luxury Shower

Tato solární sprcha je vyrobena pouze z nerezové oceli o tloušťce 3 mm (bez plastu) pro zajištění dlouholeté životnosti. Je celá černá, aby byl zajištěn co nejrychlejší ohřev vody v nádrži o velikosti 28l - černá barva lépe absorbuje sluneční žár. 

Povrch je vyroben z nerezové oceli a má černý matný lak. Technologie lakování je tzv. práškové lakování. Sprcha se po nanesení práškové barvy přenese do vypalovací pece, kde se prášek při vysokých teplotách slije a vytvrdí v kompaktní hladký povrch. Tento typ lakování je nejvhodnější pro outdoorové kovové povrchy. Je velmi odolný a odolá velkému horku i UV záření. Celá sprcha, včetně ovládání je tímto způsobem lakovaná. Výsledkem je jedinečný matný povrch - černý jako uhlí (carbon).

Sprchová hlava je vybavena silikonovými tryskami pro snadnější odstranění vodního kamene.

Zahradní sprcha je vybavena progresivní baterií pro jednoduché ovládání. Progresivní znamená, že když otevřete kohoutek (doleva), okamžitě začne téct studená voda. Čím více budete otevírat kohoutek, tím teplejší voda poteče. Tento typ baterie je velmi robustní, šetří vodu a obvykle ho můžete najít na mnohem dražších produktech.

Design je černý. A velmi minimalistický. To dává sprše výraznou sílu a solární sprcha se tak stává skutečným uměleckým prvkem ve vašem venkovním prostoru. Sprcha je vyrobena v Itálii v oblasti jezera Garda. Na tuto sprchu poskytujeme 3letou záruku a (pro nepravděpodobný případ, že se něco poškodí) máme na skladě všechny náhradní díly. 

Solární sprcha Carbon má univerzální použití. Můžete ji mít jako zahradní sprchu nebo sprchu k bazénu. 

Specifikace solární sprchy Carbon

Materiál: nerezová ocel AISI 304 o tloušťce 3mm, černý povrch zajišťuje rychlejší ohřev vody. 
Funkce: sprchová hlavice z nerezové oceli se silikonovými tryskami, které zamezují usazování vodního kamene
Výška: 2110 mm od podlahy ke sprchové hlavici (celkem 2260 mm)
Baterie: progresivní baterie pro nastavení teploty vody
Váha: 19 kg
Připojení vody: zezadu

Montáž a údržba Solar Carbon

Sprcha je 1 kus, montáž není potřeba. Jednoduše zafixujte šrouby na předem připravenou, rovnou zem.
Voda je připojena zezadu, buď trvale nebo pomocí zahradní hadice. 

Čištění kovových částí:
- pro běžné čištění použijte navlhčený hadřík s trochou mýdla, opláchněte a osušte. Vytváření skvrn předejdete také otřením sprchy hned po použití
- nikdy nepoužívejte abrazivní nebo dezinfekční prostředky, ani prostředky obsahující alkohol, kyselinu chlorovodíkovou nebo kyselinu fosforečnou

Čištění trysek:
- sprchové hlavice je vybaveny silikonovými tryskami Self-Clean“

Zazimování sprchy:
- voda ze sprchy musí být vypuštěna, ještě než začne venku mrznout. Nechte sprchu úplně vyschnout a ponechte baterii v otevřené poloze. Pro lepší ochranu před nečistotami můžete u nás objednat i ochranný kryt na sprchu
- teplota pod bodem mrazu nemá vliv na nerezový zásobník ani sprchovou hlavici, pokud je sprcha vysušená a zcela bez vody. Pouze pokud umisťujete sprchu na místo vystavené mrazivým teplotám, doporučujeme ji demontovat a uskladnit v mrazuvzdorném místě

SO2300

Parametry

Typ sprchy
solární
Značka
AMA Luxury Shower
Připojení
1x 1/2" flexi hadice
Ruční sprcha
ne
Baterie
progresivní kartuše
Místo instalace
bazén
zahrada

Mohlo by se Vám také líbit

Video

Klikněte na popisek pro načtení videa

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo