Solární sprcha Solaris 35l SO2000 AMA Luxury Shower

Solární sprcha Solaris

72 000 Kč
včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Solaris je jedinečná solární sprcha. Konečně solární sprcha se skvělým designem, s nekompromisní kvalitou všech komponent a promyšlená do všech detailů.

Povrch
Oplach nohou

Solaris je jedinečná solární sprcha. Konečně solární sprcha se skvělým designem, s nekompromisní kvalitou všech komponent a promyšlená do všech detailů.

Solární sprcha Solaris od AMA Luxury Shower

Velký solární zásobník o objemu 35 litrů je vyroben pouze z nerezové oceli o tloušťce 3 mm (bez plastu, bez hliníku). Má obdelníkový tvar, který poskytuje maximální povrchovou plochu pro absorpci slunečního záření (kulaté nádrže mají menší povrch v poměru k objemu a neohřívají vodu tak rychle).

Povrch nerezového zásobníku je v matném černém laku nebo nebo leštěný. Matný černý povrch zajišťuje nejlepší absorpci sluneční energie. Leštěná verze „zrcadlí“ prostředí zahrady a činí sprchu téměř neviditelnou, ale při ohřevu vody je o něco méně účinná.

Tělo sprchy není rovné, ale nakloněné o 5 stupňů dopředu: To je praktické, protože poskytuje více prostoru pro sprchování. Celková hmotnost sprchy je 28 kg (!), což činí sprchu robustní a stabilní.

Páková mísící baterie a dešťová sprcha jsou vyrobeny z nerezové oceli V4A, AISI 316, která patří k nejlepším materiálům pro venkovní sprchy. Díky tomu je solární sprcha Solaris velmi odolná vůči korozi, a to i v případě chloru nebo slané vody.

Směr sprchové hlavice lze nastavit. Hlavice je vybavena snadno čistitelnými silikonovými tryskami odolnými proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vodní kámen ve sprchové hlavici lze jednodušše odstranit proudem vody. Přívod vody do sprchy je umístěn na zadní straně.  Lze jej využít pro pevné připojení nebo pro zahradní hadici a je zde i výpusť pro vyprázdnění nádrže před zimním obdobím.

Lze zvolit variantu s kohoutkem pro oplach nohou.  

Sprcha je vyrobena v Itálii v oblasti jezera Garda. Na tuto sprchu poskytujeme 3letou záruku a (pro nepravděpodobný případ, že se něco zlomí) máme na skladě všechny náhradní díly. Dlouho jsme hledali, abychom našli nejlepší solární sprchu na trhu. A tady ji máme: Solaris.

Solaris lze použít kdekoli: na zahradě, u bazénu, na pláži, na jachtě.

Specifikace solární sprcha Solaris

Materiál: nerezová ocel AISI 304 o tloušťce 3mm, černý povrch zajišťuje rychlejší ohřev vody. Také v leštěném povrchu
               sprchové rameno z nerezové oceli AISI 316L
Funkce: dešťová sprchová hlavice 200 x 200mm z nerezové oceli se silikonovými tryskami, které zamezují usazování vodního kamene, k dispozici také model s kohoutkem na oplach nohou
Výška: 2120-2150 mm od podlahy ke sprchové hlavici (celkem 2170 mm)
Baterie: mísicí baterie pro nastavení teploty vody
Váha: 28 kg
Připojení vody: zezadu

Montáž a údržba Solaris

Vše potřebné k montáži je součástí balení. Přírubová montáž na připravenou podlahu, příruba 1620x230 mm.
Pro dlouhodobé využívání venkovni sprchy je důležitá její správná údržba. Věnujte, prosím, pozornost  následujícím doporučením:

Čištění kovových částí:
- voda obsahuje vápník, který se usazuje na povrchu a vytváří zde skvrny.  Pro běžné čištění použijte navlhčený hadřík s trochou mýdla, opláchněte a osušte. Vytváření skvrn předejdete také otřením sprchy hned po použití.
- nikdy nepoužívejte abrazivní nebo desinfekční prostředky, ani prostředky obsahující alkohol, kyselinu chlorovodíkovou nebo kyselinu fosforečnou.

Čištění trysek:
- Všechny sprchové hlavice jsou vybaveny silikonovými tryskami Self-Clean“.
- Tyto silikonové trysky jsou extrémně odolné vůči teplu, v horké vodě se rozšiřují, čímž se odděluje první vrstva vápníku. Při pravidelném otírání se z trysek snadno odstraní vápník. 

Zazimování sprchy:
- Voda ze sprchy musí být vypuštěna, ještě než začne venku mrznout. Nechte sprchu úplně vyschnout a ponechte baterii v otevřené poloze. Pro lepší ochranu před nečistotami můžete u nás objednat i ochranný kryt na sprchu.
- Teplota pod bodem mrazu nemá vliv na nerezový zásobník ani sprchovou hlavici, pokud je sprcha vysušená a zcela bez vody. Pouze pokud umisťujete sprchu na místo vystavené mrazivým teplotám, doporučujeme ji demontovat a uskladnit v mrazuvzdorném místě.

SO2650
2019-09-25

Parametry

Typ sprchy
solární
Napojení vody
solární
Značka
AMA Luxury Shower
Připojení
1x 1/2" flexi hadice
zahradní hadice ( např. Gardena click)
Ruční sprcha
ne
nožní sprcha
Mísící baterie
páková mísící baterie
Místo instalace
bazén
zahrada

Stáhnout

Specifikace AMA - Solaris

Technické specifikace; SO2650

Stáhnout (1.13M)

Mohlo by se Vám také líbit

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo