Solární sprcha Solaris 35l SO2000 AMA Luxury Shower

Solární sprcha Solaris

71 100 Kč (s DPH)

58 760 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Solaris je jedinečná solární sprcha. Konečně solární sprcha se skvělým designem, s nekompromisní kvalitou všech komponent a promyšlená do všech detailů. Nově také s ruční sprchou.

Povrch
Ruční sprcha
Oplach nohou

Solaris je jedinečná solární sprcha. Konečně solární sprcha se skvělým designem, s nekompromisní kvalitou všech komponent a promyšlená do všech detailů.

Solární sprcha Solaris od AMA Luxury Shower

Velký solární zásobník o objemu 35 litrů je vyroben pouze z nerezové oceli o tloušťce 3 mm (bez plastu, bez hliníku). Má obdelníkový tvar, který poskytuje maximální povrchovou plochu pro absorpci slunečního záření (kulaté nádrže mají menší povrch v poměru k objemu a neohřívají vodu tak rychle).

Sprchy jsou k dispozici v provedením z leštěné oceli a kombinované leštěné oceli (sprchová hlavice) a černého sloupu. 

Leštěná verze „zrcadlí“ prostředí zahrady a činí sprchu téměř neviditelnou, ale při ohřevu vody je  výrazně méně účinná a voda není tak horká. Pokud tedy dáváte přednost hodně ohřáté vodě, doporučujeme nákup sprchy v černém laku.

Tělo sprchy není rovné, ale nakloněné o 5 stupňů dopředu: To je praktické, protože poskytuje více prostoru pro sprchování. Celková hmotnost sprchy je 28 kg (!), což činí sprchu robustní a stabilní.

Páková mísící baterie, ruční i dešťová sprcha jsou vyrobeny z nerezové oceli V4A, AISI 316, která patří k nejlepším materiálům pro venkovní sprchy. Díky tomu je solární sprcha Solaris velmi odolná vůči korozi, a to i v případě chloru nebo slané vody.

Směr sprchové hlavice lze nastavit. Hlavice je vybavena snadno čistitelnými silikonovými tryskami odolnými proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vodní kámen ve sprchové hlavici lze jednodušše odstranit proudem vody. Přívod vody do sprchy je umístěn na zadní straně.  Lze jej využít pro pevné připojení nebo pro zahradní hadici a je zde i výpustní ventil pro vyprázdnění nádrže před zimním obdobím.

Lze zvolit variantu s kohoutkem pro oplach nohou nebo s ruční sprškou, kterou aktivujete stisknutím tlačítka.

Sprcha je vyrobena v Itálii v oblasti jezera Garda. Na tuto sprchu poskytujeme 3letou záruku a (pro nepravděpodobný případ, že se něco zlomí) máme na skladě všechny náhradní díly. Dlouho jsme hledali, abychom našli nejlepší solární sprchu na trhu. A tady ji máme: Solaris.

Solaris lze použít kdekoli: na zahradě, u bazénu, na pláži, na jachtě.

Specifikace solární sprcha Solaris

Materiál: nerezová ocel AISI 304 o tloušťce 3mm. Provedení: leštěné a kombinované černo-leštěné
              sprchové rameno z nerezové oceli AISI 316L
Funkce: dešťová sprchová hlavice 200 x 200mm z nerezové oceli se silikonovými tryskami, které zamezují usazování vodního kamene, k dispozici také model s kohoutkem na oplach nohou či ruční sprškou. Novinkou roku 2023 je také verze s ruční sprchou.
Výška: 2080 mm od podlahy ke sprchové hlavici (celkem 2170 mm) 
Baterie: mísicí baterie pro nastavení teploty vody
Váha: 28 kg
Připojení vody: zezadu

Montáž a údržba Solaris

Vše potřebné k montáži je součástí balení. Přírubová montáž na připravenou podlahu, příruba 1620x230 mm.
Pro dlouhodobé využívání venkovni sprchy je důležitá její správná údržba. Věnujte, prosím, pozornost  následujícím doporučením:

Čištění kovových částí:
- voda obsahuje vápník, který se usazuje na povrchu a vytváří zde skvrny.  Pro běžné čištění použijte navlhčený hadřík s trochou mýdla, opláchněte a osušte. Vytváření skvrn předejdete také otřením sprchy hned po použití.
- nikdy nepoužívejte abrazivní nebo desinfekční prostředky, ani prostředky obsahující alkohol, kyselinu chlorovodíkovou nebo kyselinu fosforečnou.

Čištění trysek:
- Všechny sprchové hlavice jsou vybaveny silikonovými tryskami Self-Clean“.
- Tyto silikonové trysky jsou extrémně odolné vůči teplu, v horké vodě se rozšiřují, čímž se odděluje první vrstva vápníku. Při pravidelném otírání se z trysek snadno odstraní vápník. 

Zazimování sprchy:
- Voda ze sprchy musí být vypuštěna, ještě než začne venku mrznout. Nechte sprchu úplně vyschnout a ponechte baterii v otevřené poloze. Pro lepší ochranu před nečistotami můžete u nás objednat i ochranný kryt na sprchu.
- Teplota pod bodem mrazu nemá vliv na nerezový zásobník ani sprchovou hlavici, pokud je sprcha vysušená a zcela bez vody. Pouze pokud umisťujete sprchu na místo vystavené mrazivým teplotám, doporučujeme ji demontovat a uskladnit v mrazuvzdorném místě.

SO2000

Parametry

Typ sprchy
solární
Napojení vody
domovní řad
zahradní hadice
Značka
AMA Luxury Shower
Připojení
zahradní hadice ( např. Gardena click)
Ruční sprcha
ano
nožní sprcha
Baterie
páková mísící baterie
Místo instalace
bazén
zahrada

Stáhnout

Specifikace AMA - Solaris

Technické specifikace; SO2650

Stáhnout (1.13M)

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo