Mramorová sprcha Odino od chorvatské značky Korta

Venkovní sprcha Odino

295 400 Kč (s DPH)

244 132 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Zahradní a bazénové sprchy vyrobené z odolného a pevného mramoru Kanfanar, Plano nebo Avorior případně z italské keramiky Marazzi.  Venkovní sprchy značky Korta jsou umělecká díla a vytvoří zcela autentický zážitek ze sprchování.

Materiál a kolekce
Povrch
Sprchová hlavice

Odino představuje několik kolekcí luxusních venkovních sprch vyrobených z přírodního kamene nebo z italských keramických desek Marazzi. 

Sprchy jsou vyráběny ručně v Chorvatku. Každá část je řezána pod úhlem 45°, aby se zabránilo viditelným spojům. Po strojním řezání spočívá zbytek výrobního procesu výhradně v ručním zpracování materiálu a jeho lepení. Ruční zpracování umožňuje kameníkovi věnovat se každému pečlivě vytvořenému kusu. Díky finální ruční úpravě je každý výrobek, který se dostane k zákazníkovi, individuální a jedinečný. A sprcha vypadá jako by byla vyrobena z jednoho kusu.

Na zahradě máte tedy nejenom funkční sprchu, ale především umělecké dílo.

Sprchy se připojují na teplou a studenou vodu a jsou vybaveny sprchou hlavicí 300 x 300 mm. Všechny sprchy jsou k dispozici také s XL sprchovou hlavicí 700 x 400 mm a chromoterapeutickým osvětlením ve sprchové hlavici o rozměrech 430 x 430 mm.  Je možné také sprchu obohatit o originální rytinu (logo, jméno nebo ornament).

Na přání je možno instalovat i nezámrzný systém. 

Poskytujeme garanci 3 roky.

Kolekce Odino od značky Korta

Kolekce Terra Magica je vyrobena ze světle béžového, pevného chorvatského mramoru Kanfanar, nazývaného také istrijská žlutá. Tento mramor je odolný vůči vodní korozi a je tak vhodný I do exteriéru. Stal se základem mnoha budov např. v Benátkách. 

Pevný a robustní mramor Plano je použit v kolekci Grota. Mramor Plano má velmi malou poréznost, a tak ani v exteriérech nemění svou barvu a ponechává se si své jedinečné vlastnosti. Perfektní materál pro venkovní sprchy.

Kolekce San Sebastian je vyrobena z chorvatského mramoru Avorior nebo-li italsky San Sebastian. Tento kámen se již od pradávna těžil na chorvatském ostrovu Brač a je využit při stavbách mnoha světově známých budov, jako např. ve vestibulu budovy OSN v New Yorku. Se sprchou z kolekce San Sebastian tak můžete mít kousek světově proslulého kamene i na vaší zahradě.Kolekce Italiana je vyrobena ze světoznámé keramiky Marazzi. Pro venkovní sprchy byly využity velkoformátové keramické desky ze série Top Line. Kolekce Italiana rezprezentuje to nejlepší z italského stylu a elegance. Vybrat si můžete z několika neuvěřitelně rafinovaných povrchů.

Italiana kolekce

Specifikace Odino od Korta

Materiál: mramor nebo keramika Marazzi
Typ: sprcha na studenou a teplou vodu
Sprchová hlavice: nerezová 300 x 300 italské značky Mariner Rubinetterie, volitelně: XL sprchová hlavice 700 x 400 mm nebo chromoterapeutické osvětlení ve sprchové hlavici  430 x 430 mm.  
Baterie: nerezová mísící baterie italské značky Mariner Rubinetterie

Rozměry sprchy: 2470 x 1520 x 490 mm (délka x výška x šířka)
Váha sprchy:  468 kg
Rozměry přepravního balení: 2533 x 1600 x 710 mm (délka x výška x šířka)
Váha přepravního balení: 67 kg

Montáž a údržba Odino od Korta
Přírubová monáž na připravenou podlahu - viz. přiložený montážní manuál.

Pravidelně čistěte suchým hadříkem. 

M-IT-blue

Parametry

Typ sprchy
teplá a studená voda
Napojení vody
domovní řad
Značka
Korta
Připojení
montáž příruby na hotovou podlahu
Baterie
páková mísící baterie
Místo instalace
zahrada
chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo