Shawa pool

Sprcha k bazénu SHAWÀ 2

113 850 Kč (s DPH)

94 091 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Sprcha k bazénu od designové firmy Antonio Lupi. Kvalitní nerezová ocel a originální prvky jako je sprchová hlavice a minimalistická ruční sprcha. Pokud chcete mi originální venkovní sprchu, je pro Vás Shawa správná volba.

Informace o produktu sprcha k bazénu SHAWÀ od antoniolupi

Zahradní sprcha SHAWA' od společnosti antoniolupi, kterou navrhl Massimo Broglio, je moderní reinterpretací sprchového sloupu v industriálním stylu. Je vyroben z nerezové oceli AISI316 a upoutá pozornost na každé zahradě nebo u bazénu.

Je vyroben z trubek různých tlouštěk a vyznačuje se zásadními a čistými liniemi, sprchová hlava dosahuje průměru 115 mm. Shawà se dodává včetně směšovací baterie a přepínače pro ruční sprchu. Ruční sprcha z nerezové oceli má hadici o délce 1500 mm. Zde tedy máte optimální volnost pohybu.

Připojení vody se provádí z podlahy a velmi jednoduchá instalace umožňuje různé způsoby použití. Při venkovní instalaci ji lze demontovat, aby se předešlo klimatickým problémům v zimním období. Kromě volně stojícího modelu je k dispozici také nástěnná sprcha, která se dobře kombinuje s různými modely vodovodních baterií. Pro tuto variantu prosím kontaktujte zákaznický servis.

Sprchový sloup SHAWA2 Technické detaily

Vlastnosti: samočisticí integrovaná sprchová hlavice, volitelně s ruční sprchou.

Výška: 2270 mm od podlahy po sprchovou hlavici 

Armatura: jednopáková vodovodní baterie s keramickou kartuší

Hmotnost: 25 kg

Přípojka vody: zespodu s montážní krabicí

Instalace bazénové sprchy

Sprcha se dodává s montážní krabicí.

Podlahová příruba: připojení vody zespodu Sprchu je nutno namontovat na rovnou podlahu.

Konstrukce montážní krabice: Vodovodní přípojky jsou vedeny do montážní krabice, která je zapuštěna do podlahy. Modely s montážním boxem lze na zimu velmi rychle demontovat, což velmi usnadňuje instalaci. 

Instalace viz návod v sekci Přílohy.

 

Údržba a instalace venkovní sprchy

Všechny komponenty potřebné k instalaci jsou součástí dodávky. Součástí dodávky je také ochranný kryt pro zimní období sprchy.

Správná údržba venkovní sprchy je důležitá, abyste si ji mohli užívat po dlouhou dobu. Dodržujte následující doporučení.

Čištění kovových dílů:

- Voda obsahuje vápník, který se může usazovat na povrchu a způsobovat skvrny. Pro běžné čištění použijte vlhký hadřík s trochou mýdla, sprchu opláchněte a osušte.

- Nikdy nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo dezinfekční prostředky či přípravky obsahující alkohol, kyselinu chlorovodíkovou nebo kyselinu fosforečnou.

Čištění trysek:

- Všechny sprchové hlavice jsou vybaveny samočisticími silikonovými tryskami "Self-Clean".

- Tyto silikonové trysky jsou odolné vůči teplu a UV záření. Během provozu se trysky v horké vodě rozpínají a samy tak rozpouštějí usazeniny vodního kamene. Vápník se z trysek snadno odstraní pravidelným otíráním.

Naše doporučení pro zazimování sprchy

1. Voda ve sprše by měla být vypuštěna nejméně 14 dní před prvními mrazy. Pokud můžete sprchu vysušit pomocí vzduchového kompresoru, postačí i kratší doba.

2. sprchová armatura (směšovací baterie nebo otočný ventil) musí být otevřená a během zimy musí zůstat otevřená, aby ze sprchy mohla odtékat případná kondenzovaná voda.

3. Pokud není možné sprchu vyprázdnit, musí být na zimu demontována a uložena na mrazuvzdorném místě.

shawa2

Parametry

Typ sprchy
teplá a studená voda
Napojení vody
domovní řad
Připojení
2x 1/2" flexi hadice zespodu
Ruční sprcha
ano
Baterie
páková mísící baterie
Místo instalace
bazén
chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo