Zenit od Fontealta nerezová zahradní sprcha na teplou a studenou vodu

Zahradní sprcha Zenit

68 400 Kč (s DPH)

56 529 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Zahradní sprcha na studenou a teplou vodu z námořní nerezové oceli v nevšedním designu. Šikmý tvar čtvercového profilu dodává bazénové sprše ZENIT zvláštní výraznost. 

Zahradní sprcha z odolní námořní nerezové oceli V4A (AISI 316) od italského výrobce Fontealta v nevšedním designu.

Šikmý tvar čtvercového profilu dodává bazénové sprše Zenit zvláštní výraznost. Sprchová hlavice je integrována do profilu ve výšce 2 m. Zenit je vybaven ventilem čtvercového tvaru umístěným na levé straně v pohodlné provozní výšce.

Venkovní sprcha je pevně spojena se zemí. Zrcadlově leštěný povrch chrání výrobek před povětrnostními a dodává mu trvalý lesk a krásu.

Zahradní sprchy Fontealta jsou díky kvalitnímu a pečlivému zpracování a výběru nejlepších materiálů absolutně odolné proti korozi a mají tak dlouhou životnost. I proto je lze bez obav instalovat v pobřežních oblastech a na veřejných prostranstvích.

Specifikace Zenit od Fontealta

Funkce: samočisticí integrovaná sprchová hlavice
Výška: 200 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2200 mm)
Armatura: jednopáková směšovací baterie
Hmotnost: 19 kg

Montáž bazénové sprchy:

Sprcha se dodává kompletně smontovaná v jednom kuse.

Q70.M/MX

Parametry

Typ sprchy
teplá a studená voda
Napojení vody
domovní řad
zahradní hadice
Značka
Fontealta
Připojení
2x 1/2" flexi hadice zespodu
zahradní hadice ( např. Gardena click)
Místo instalace
bazén
zahrada

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo