Bazénová sprcha Skinny COLD od Fontealta z nerezové oceli

Bazénová sprcha Skinny COLD

43 900 Kč (s DPH)

36 281 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Bazénová sprcha Skinny COLD od italské společnosti Fontealta je ideální sprcha na studenou vodu pro stylové osvěžení v zahradě. K dispozici také s ruční sprchou.

Povrch
Ruční sprcha
Připojení vody

Zahradní sprcha Skinny COLD od italské společnosti Fontealta je ideální sprcha na studenou vodu pro stylové osvěžení v zahradě za horkého dne nebo pro opláchnutí před a po koupání v bazénu.

Tento typ sprchy je často preferován architekty kvůli jemnému a čistému designu. V leštěném provedení působí sprcha ještě lehčeji a elegantněji.  Velmi štíhlý sprchový sloup o průměru 42 mm sahá vzhůru více než 2 m. 

Integrovaná horní sprcha na konci vodorovné linie je 180 mm dlouhá a téměř neviditelná. Redukce v nejčistší podobě. Rovnoměrně směrovaný proud vody vytvářejí jemné trysky uspořádané v několika řadách na sprchové hlavici. Jak proudí směrem dolů, otevírá se struktura trysek a zajišťuje nádherný komfort při sprchování. Volitelně je k dispozici ruční sprcha.

Fontealta Skinny COLD je k dispozici také s ruční sprchou a také ve variantě na studenou a teplou vodu.

Sprcha k bazénu Skinny COLD a její povrchy

Stejně jako mnoho jiných modelů od společnosti Fontealta je i venkovní sprcha Skinny COLD k dispozici s lesklým povrchem z leštěné nerezové oceli nebo s matným kartáčovaným povrchem. Leštěná povrchová úprava je standardem a tomuto modelu velmi sluší - sprcha odráží své okolí a působí tak nenápadněji a elegantněji. Povrch je také hladší a lépe se čistí, takže na něm zůstává méně vodního kamene. V matně kartáčované verzi vypadá sprcha o něco nápadněji a má moderní "industriální vzhled".

Volitelně je k dispozici i model Skinny COLD z matně černě lakované nerezové oceli, který působí velmi moderním "designovým" dojmem. Sprchy Fontealta můžete mít dokonce v jakékoliv barvě RAL. 

Pokud si přejete tuto speciální povrchovou úpravu, kontaktujte náš zákaznický servis.

Fontealta RAL

Specifikace zahradní sprchy Skinny COLD od Fontealta

Funkce: samočisticí integrovaná sprchová hlavice, volitelně s ruční sprchou.
Výška: 2100 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2145 mm).
Armatura: jednopáková směšovací armatura
Váha: 30 kg
Materiál: ocel AISI 316
Připojení vody: zespodu nebo zezadu

Montáž sprchy

Sprcha se dodává kompletně smontovaná, v jednom kuse.

Provedení s podlahovou přírubou: volitelné připojení vody zespodu nebo zezadu. Na připravenou rovnou podlahu se zapustí montážní šrouby, na které se následně namontuje sprcha. Lepidlo (např. injekční lepidlo nebo jiné chemické upevňovací prostředky) není součástí dodávky.

Provedení s montážním boxem: Vodovodní přípojky jsou vedeny do montážního boxu, který je zapuštěn do podlahy. Modely s montážním boxem lze na zimu velmi rychle demontovat a montáž je tak velmi zjednodušená.

Poznámka: Modely s podlahovou přírubou nelze později přestavět verzi s montážním boxem. Proto je třeba montážní box objednat společně se sprchou.

Údržba a péče

Pro dlouhodobé využívání venkovni sprchy je důležitá její správná údržba. Věnujte, prosím, pozornost následujícím doporučením.

Čištění kovových částí:

- voda obsahuje vápník, který se usazuje na povrchu a vytváří zde skvrny. Pro běžné čištění použijte navlhčený hadřík s trochou mýdla, opláchněte a osušte. Vytváření skvrn předejdete také otřením sprchy hned po použití.
- nikdy nepoužívejte abrazivní nebo desinfekční prostředky, ani prostředky obsahující alkohol, kyselinu chlorovodíkovou nebo kyselinu fosforečnou.

Čištění trysek:

- Všechny sprchové hlavice jsou vybaveny silikonovými tryskami "Self-Clean“.
- Tyto silikonové trysky jsou extrémně odolné vůči teplu, v horké vodě se rozšiřují, čímž se odděluje první vrstva vápníku. Při pravidelném otírání se z trysek snadno odstraní vápník.

Zazimování sprchy:

- Před prvními mrazy musí být voda ze sprchy včas vypuštěna, aby nedošlo k poškození kartuše.
- Sprchu je nutné vyprázdnit, ideálně demontovat a uskladnit v mrazuvzdorném místě.
- Volitelně lze zakrýt krytem s odolného materiálu

S40/MX

Parametry

Typ sprchy
studená / namixovaná voda
Napojení vody
domovní řad
zahradní hadice
Značka
Fontealta
Připojení
1x 1/2" flexi hadice zespodu
montáž příruby na hotovou podlahu
zahradní hadice ( např. Gardena click)
Ruční sprcha
ano
Mísící baterie
páková baterie
Místo instalace
bazén
zahrada

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo