Sprcha k bazénu z nerezové oceli Twiggy COLD

Bazénová sprcha Twiggy COLD

42 100 Kč (s DPH)

34 793 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Minimalistická a elegantní sprcha k bazénu Twiggy COLD na studenou vodu je vyrobena z nerezové oceli AISI 316. Sprchový sloup s průměrem 42 mm je velmi štíhlý a je vyroben z jednoho profilu.

Povrch
Typ sprchové hlavice
Ruční sprcha
Připojení vody

Ať už je jakýkoliv den, s bazénovou sprchou na studenou vodu Twiggy COLD si budete připadat jako na tropické dovolené. Tato sprcha se díky elegantnímu, uhlazenému a modernímu designu hodí do každého venkovního prostředí.

Jedná se o designovou sprchu číslo jedna v sortimentu značky Fontealta. Minimalismus sprchy se studenou vodou Twiggy COLD se projevuje také absencí horní sprchy. Sprchová hlavice je integrovaná. Pokud dáváte přednost perlivější vodě, můžete přidat sprchovou vložku pro dešťovou sprchu.  U této sprchy je také možnost zvolit si ruční sprchu.

Společnost Fontealta zpracovává vysoce kvalitní ocel V4A/AISI 316 v námořní kvalitě a nakonec povrch uzavře ušlechtilým ručním leštěním. 

Twiggy COLD je k dispozici také jako sprcha na studenou a teplou vodu

Specifikace sprchy k bazénu Twiggy COLD

Funkce: samočisticí integrovaná sprchová hlavice, volitelně s ruční sprchou.
Výška: 2100 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2440 mm).
Armatura: páková směšovací baterie
Hmotnost: 30 kg

Povrchy bazénové sprchy Twiggy COLD od společnosti Fontealta

Stejně jako mnoho jiných modelů od společnosti Fontealta je i bazénová sprcha Twiggy COLD k dispozici s lesklým povrchem z leštěné nerezové oceli nebo s matným kartáčovaným povrchem. Leštěný povrch je standardem a tomuto modelu velmi sluší - sprcha odráží své okolí a působí tak nenápadněji a elegantněji. Povrch je také hladší a lépe se čistí, takže na něm zůstává méně vodního kamene.

V matně kartáčované verzi vypadá sprcha ještě nápadněji a má moderní "industriální vzhled".

Alternativně je sprcha Twiggy COLD k dispozici v černé matně lakované nerezové oceli pro velmi moderní "designový" vzhled.

Případně lze zvolit libovolnou barvou RAL podle přání. Pokud si přejete tuto speciální povrchovou úpravu, kontaktujte náš zákaznický servis.

Typy instalace venkovní sprchy Twiggy COLD

  • Spodní příruba (spodní/zadní) volitelné připojení vody zespodu nebo zezadu. Tyto modely nelze dodatečně vybavit montážním boxem. Je proto důležité montážní box objednat společně se sprchou.
  • Montážní box : Montážní šrouby se zasunou do připravené rovné podlahy, na kterou se poté sprchový kout namontuje. Lepidlo (např. injekční lepidlo nebo jiné silné chemické upevňovací prostředky) není součástí dodávky. Modely s montážním boxem lze na zimu jednoduše a rychle demontovat.
  • Instalace bez základové desky: např. na pláži, na zahradě. Dlouhá montážní tyč je zapuštěna do země jako zemní kotva a sprcha je k ní připevněna. Pro tuto možnost kontaktujte náš zákaznický servis

CSR40/MX

Parametry

Typ sprchy
studená / namixovaná voda
Napojení vody
domovní řad
zahradní hadice
Značka
Fontealta
Připojení
1x 1/2" flexi hadice zespodu
montáž příruby na hotovou podlahu
zahradní hadice ( např. Gardena click)
Ruční sprcha
ano
Baterie
páková baterie
Místo instalace
bazén
zahrada

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo