Sprcha k bazénu Boss Wide

Sprcha k bazénu Boss Wide

82 500 Kč (s DPH)

68 182 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Designová venkovní sprcha s rovnými liniemi z nerezové oceli V4A a velkou sprchovou hlavicí. S průměrem 76mm se řadí k mohutnějším sprchám. Volitelně s ochranou proti mrazu. 

Povrch
Ochrana před mrazem
Ruční sprcha
Připojení vody

Boss byla jena z prvních venkovních sprch od společnosti Fontealta, původně vyvinuta pro luxusní jachty a čluny. Tato sprcha je pro Fontealtu typická. 

  • sprcha má průměr 76 mm, patří mezi robustnější
  • rovné linie a bez příkras
  • mnoho variant: se samouzavíracím ventilem, verze se studenou vodou, s ruční sprchou, montážní box, ochrana proti zamrznutí a různé druhy povrchových úprav   
  • prvotřídní kvalita z nerezové oceli AISI 316, která je odolná vůči slané vodě a je prakticky nezničitelná

Dešťová sprchová hlavice o průměru 40 cm je nejširší na trhu a je vybavená silikonovými tryskami, díky kterým dochází k jednoduššímu odstranění ulpěného vodního kamene a jsou odolné vůči povětrnostním vlivům. Fontealta Boss Wide je k dispozici s ruční sprchou nebo bez ní.

Boss Wide je ideální jako sprcha k bazénu, u vířivky nebo jednoduše jako zahradní sprcha pro rychlé ochlazení nebo sprchování venku po sportu. Díky systému proti zamrzání je Boss Wide velmi vhodný i k sauně.

Venkovní sprcha k sauně

Zahradní sprchu Boss BW76.M lze volitelně vybavit systémem proti zamrzání v případě použití v zimním období. Termostatické čidlo garantuje konstantní teplotu v oblasti vodovodního potrubí až do -20 °C a zajišťuje tak odolnost sprchy proti mrazu. Díky tomu je přístroj Boss BW76.M vhodný jako sprcha k sauně jak pro soukromé, tak i pro veřejné použití. 

Sprcha k bazénu Boss Wide a její povrchy

Stejně jako mnoho jiných modelů od společnosti Fontealta je i venkovní sprcha Boss Wide k dispozici s lesklým povrchem z leštěné nerezové oceli nebo s matným kartáčovaným povrchem. Leštěná povrchová úprava je standardem a tomuto modelu velmi sluší - sprcha odráží své okolí a působí tak nenápadněji a elegantněji. Povrch je také hladší a lépe se čistí, takže na něm zůstává méně vodního kamene. V matně kartáčované verzi vypadá sprcha o něco nápadněji a má moderní "industriální vzhled".

Alternativně je k dispozici i model Boss z matně černě lakované nerezové oceli, který působí velmi moderním "designovým" dojmem. Sprchy Fontealta můžete mít dokonce v jakékoliv barvě RAL

Lakovaná sprcha dle volby zákazníka

Pokud si přejete tuto speciální povrchovou úpravu, kontaktujte náš zákaznický servis.

Specifikace sprchy k bazénu Boss od Fontealta

Funkce: samočisticí integrovaná sprchová hlavice, volitelně s ruční sprchou.

Výška: 2100 mm od podlahy po sprchovou hlavici (celková výška 2370 mm).

Armatura: jednopáková směšovací armatura nebo samouzavírací "push" ventil

Váha: 25 kg

Připojení vody: zespodu nebo zezadu

Montáž bazénové sprchy

Sprcha se dodává smontovaná, v jednom kuse. Stačí pouze našroubovat sprchovou hlavu.

Provedení s podlahovou přírubou: volitelné připojení vody zespodu nebo zezadu. Na připravenou rovnou podlahu se zapustí montážní šrouby, na které se následně namontuje sprcha.  Poznámka: "lepidlo" (např. injekční lepidlo nebo jiné chemické upevňovací prostředky) není součástí dodávky.

Verze s nezámrzným systémem se vždy dodává s přírubovou montáží.

Provedení s montážním boxem: Vodovodní přípojky jsou vedeny do montážního boxu, který je zapuštěn do podlahy. Modely s montážním boxem lze na zimu velmi rychle demontovat a montáž je tak velmi zjednodušená. Poznámka: Modely s podlahovou přírubou nelze později přestavět verzi s montážním boxem. Je tak potřeba montážní box objednat zároveň se sprchou.

Instalace bez základové desky: např. na pláži, na zahradě. Dlouhá montážní tyč je zapuštěna do země jako zemní kotva a sprcha je k ní připevněna. Pro tuto možnost kontaktujte náš zákaznický servis.

BW76.M/MX

Parametry

Typ sprchy
teplá a studená voda
Napojení vody
domovní řad
Připojení
2x 1/2" flexi hadice zespodu
Ruční sprcha
ano
ne
Mísící baterie
páková mísící baterie
Místo instalace
bazén
vířivka
zahrada
Nový produkt

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo