Specializujeme se na prodej venkovních sprch v České republice

V sortimentu máme zahradní sprchy, sprchy k bazénu nebo na terasu. Nabízíme také venkovní sprchy s nezámrzným systémem pro celoroční použití, například k sauně či vířivce.
Dle možností pro připojení vody můžete zvolit buď zahradní sprchu na teplou a studenou vodu nebo jen na studenou vodu případně sprchu, kterou lze jednoduše připojit k zahradní hadici.

Kvalitní venkovní sprchy

Zahradní sprchy jsou neustále vystaveny vlivům počasí i okolí (déšť, slunce, bouře, znečištění, chlorovaná voda).
Naše společnost dává přednost kvalitním výrobkům, které jsou odolné a mají dlouhou životnost. I proto v našem sortimentu nenajdete výrobky z levného plastu.
Všechny zahradní sprchy v našem sortimentu jsou od renomovaných výrobců z Německa, Holandska, Itálie a Rakouska. Vynikají výjimečným designem a vysokou kvalitou. Jsou vyrobeny z nerezové oceli, která umožní  dlouholeté venkovní používání. Sprchy jsou odolné vůči přímému slunečnímu záření, dešti, slané vodě a dokonce i mrazu.

Design zahradních sprch

Zahradní sprchy jsou vysoké kolem 2 metrů a jsou obvykle umístěny v blízkosti terasy. Stávají se tak nepřehlédnutelným doplňkem zahrady a to i v období, kdy se nepoužívají. Z tohoto důvodu jsme do sortimentu venkovních sprch zvolili designérské kousky. Styl si můžete vybrat dle svého vkusu – buď volně stojící ikonické sprchy nebo naopak sprchy nenápadné v minimalistickém stylu.

Servis venkovních sprch

Poradíme Vám nejvhodnější typ sprchy podle Vašeho projektu i rozpočtu. Poskytujeme servis prostřednictvím našich školených servisních partnerů.
Nabízíme náhradní díly pro všechny výrobky v našem sortimentu - keramické kartuše pro případ poškození venkovní sprchy mrazem, náhradní flexi hadice, rezervní sprchové hlavice, nerezový čistič a další. Nejpoužívanější náhradní díly máme skladem, tak abychom mohli zajistit rychlý servis vaší zahradní sprchy.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo