Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Sprchy s nezámrzným systémem

Pro využití venkovní sprchy v zimě u sauny nebo bazénu. Elektrický topný kabel s termostatickým čidlem zabrání zamrznutí sprchy až do teploty -30°C a na zimu tak není třeba sprchu demontovat. Upozorňujeme, že se nejedná o ohřívání vody, vnitřní systém vody je pouze ochráněn proti zamrznutí. Nezámrzný systém lze instalovat u vybraných modelů značek JEE-O, AMA Luxury Shower, Fontealta a Korta.

Prémiové mrazuvzdorné venkovní sprchy 

S příchodem zimy není třeba venkovní sprchu zazimovat. Díky vyhřívacímu topnému kabelu, který je zabudován v těle sprchy (od ústí vody až po vodovodní napojení), odolá sprcha teplotám až do -30° C.
Upozornění: kabel zajistí nezamrznutí vnitřního systému sprchy, ale nejedná o průtokový ohřívač! Vodu ve sprše neohřívá, pouze udržuje nad bodem mrazu.
Ideální je takovou sprchu instalovat k venkovní sauně, k vířivce nebo jako zahradní sprchu pro otužování v zimě.
Všechny námi nabízené sprchy jsou vysoce kvalitní a mají dlouhou životnost. 

Materiál: Venkovní sprchy, které jsou trvale umístěny na zahradě, musí odolávat mrazu, UV záření, slunci, dešťům a nečistotám. Z tohoto důvodu jsou naše sprchy vyráběny výhradně z nerezové oceli nebo v případě značky Korta z kamene či keramiky a použití plastových dílů je omezeno na minimum. 


Vybírat můžete ze značek JEE-O, Ama Luxury Shower, Fontealta nebo Korta.