Set šroubů 3 ks

Instalační set šroubů Hilti

990 Kč (s DPH)

818 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Podlahová kotva s vnitřím závitem - set nerezových šroubů od značky Hilti, vhodné speciálně pro upevnění venkovních nerezových sprch z našeho e-shopu.

Typ sprchy

Testovali jsme montáž sprchy pomocí Hilti instalačních kotvicích materiálů. Jejich kvalita a praktičnost nás přesvědčila o tom, že Hilti šrouby chceme jednoznačně doporučovat pro instalaci nerezových venkovních sprch a umožnit tak zákazníkům zakoupit vše potřebné v našem e-shopu.

Montáž pomocí podlahové kotvy s vnitřním závitem

Vyvrtejte do betonu/kamene otvor. Poté vysajte nebo vyfoukejte vyvrtaný otvor od nečistot a vložte jedno balení s injekční maltou do každého vyvrtaného otvoru. 

Nyní vložte závitovou tyč tak, aby byla v jedné rovině s povrchem. Závitová tyč má vnitřní závit. Do tohoto závitu se zašroubuje vlastní šroub, který upevňuje zahradní sprchu.

Poté sprchu pomocí šroubů z nerezové oceli upevněte v zápustné závitové tyči.

Při demontáži sprchy v před zimou lze otvor se závitem dobře utěsnit dodanou zátkou nebo šroubem.

FotonavodHilti

Na následujícím videu je vysvětleno, jak systém funguje. Kotevní tyč s vnitřním závitem je však v našem případě zapuštěna zcela do podlahy.

Více o instalaci venkovních sprch si můžete přečíst v našem blogu - Návod jak instalovat venkovní sprchu.

Výhody této metody:

- jednoduchá a rychlá montáž
- extrémní stabilita i po mnoha letech
- sprchu lze libovolně často montovat a demontovat
- není nutno kupovat velké náplně s injekční maltou, která vám po montáži bude doma vysychat ani žádné speciální nářadí
- po odmontování sprchy jsou šrouby v jedné rovině s podlahou, předejdete případnému zakopávání, eliminujete tak nevzhlednost šroubů v prostoru
- případnou nerovnost podlahy vyrovnáte podložkami

Další velkou výhodou je, že šrouby vedoucí do vnitřního závitu jsou mimořádně dlouhé a mohou tak vyrovnávat i výškové rozdíly v podlahové krytině, sprchu tak lze ukotvit do podlahy i např. přes dřevěnou terasu (pozn. dřevěná prkna musí být samozřejmě odolná a měla by ležet těsně nad sprchovým podkladem, aby se nekývala. Pokud je mezi terasou a podlahou velká mezera, bude třeba terasu kolem sprchy vyříznout a sprchu umístit přímo do podkladu).

V klasickém obchodě může být obtížné sehnat jednotlivé komponenty ve správném množství, se správnými průměry, se správnou hlavou šroubu a navíc z nerezové oceli A4 atd. Navíc se tyto materiály často neprodávají po jednotlivých kusech nebo ve velmi malých baleních. Jsme si toho vědomi, proto v našem sortimentu nyní můžete najít profesionální sadu na montáž sprchy od lichtenštejnské společnosti Hilti.

Tato kompletní sada obsahuje závitové tyče Hilti HIS-RN M8x90 A4, injekční maltu HVU2 M12/110, podložky a šrouby 3 cm.

K dostání ve dvou variantách: pro sprchu na 3 šrouby a pro sprchu s přírubou na 4 šrouby.

V případě, že potřebujete delší šrouby, např. pokud instalujete sprchu do betonu přes terasová prkna, je možno dodat šrouby o délce 6 cm. V takovém případě prosím specifikujte v objednávce.

ISS-H
chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo