Dřevěný rošt Bangkirai pro zahradní sprchy

Podlahový rošt Bangkirai M 50x50

970 Kč (s DPH)

802 Kč (bez DPH)

DPH: 21% *

* sazba DPH je stanovena dle země dodání

včetně DPH a dopravy v ČR a SK

Doručení: Skladem. 1-3 dny

Dřevěný rošt z kvalitního a odolného dřeva Bangkirai pro zahradní sprchy. L|ze jej umístit také na terase či balkonu, případně jimi vydláždit cestičku ke sprše.

Dřevěný rošt Bangkirai pro zahradní sprchy

Tento rošt vyniká dlouhou životností, protože je vyroben z kvalitního, těžkého dřeva, které vydrží vlivy slunce, vody a má dostatečnou stabilitu.

Tento rošt můžete snadno kombinovat podle svých představ a lze jej řezat na míru. Dlaždici lze umístit přímo pod venkovní sprchu jako rošt nebo ji můžete použít na terase či balkonu, případně jimi vydláždit cestičku ke sprše.

Na obrázku jsou uvedeny příklady pokládky - v řadě nebo jako šachovnice.

O dřevu Bangkirai v zahradě

Vysoká kvalita dřeva zajišťuje jeho dlouhou životnost a je vhodné jej i do míst s vysokým zatížením. Dřevo Bangkirai odpovídá třídě trvanlivosti 2. I bez impregnace může být trvale umístěno venku bez ohledu na počasí.

Na rozdíl od většiny ostatních známých druhů dřeva Bangkirai obvykle neplave. To je způsobeno jeho velmi vysokou hustotou a přidruženou vysokou tvrdostí povrchu. 
Toto tropické dřevo pochází z jihovýchodní Asie a patří do rodu Shorea. Dřevo Bangkirai, které nabízíme, je druh Yellow-Balau. Yellow-Balau má zvláště vysokou objemovou hmotnost a pevnost. Vzhledem k odolnosti vůči povětrnostním vlivům je předurčen pro venkovní použití. Je zařazen do třídy trvanlivosti 2 (DK2) podle DIN EN 350-2.

Na trhu jsou k dispozici také levnější typy dřeva (např. Red Balau), které se také prodávají pod obchodním názvem "Bangkirai". Oproti Yellow-Balau je však rozdíl v kvalitě značný.

Bangkirai roste v Indonésii a Malajsii. Naše dřevo pochází z trvale udržitelných lesních porostů.

Specifikace roštu Bangkirai 

Rozměr dlaždice je přibližně 50 x 50 cm. Spotřeba na 1 m² jsou 4 dlaždice. Minimální objednávka jsou 4 dlaždice. 

Dlaždice má 7 lamel. Lamely jsou zvlněné k jedné straně (pro snížení rizika uklouznutí)
Tloušťka lamel: 12 mm
Šířka lamel:  67 mm
Mezera mezi lamelami:10 mm
Hmotnost 1 dlaždice: cca 3 kg 
Výška: 24.5mm

Ze spodní strany dlaždice jsou umístěny 3 laťky pro zajištění stability. Tyto jsou připevněny pomocí 42 šroubů z nerezové oceli  V2A, která je velmi odolná proti korozi. Na stranách dlaždic jsou rozpěrky pro přesnou a snadnou instalaci dalších dlaždic. Dlaždice jsou vhodné pro „plovoucí“ instalaci bez samostatné spodní konstrukce. Pokud nejsou rozpěrky potřeba, lze je jednodušše odstranit.  

Dřevo není ošetřeno a lze jej použít i neošetřené.  Pro zvýraznění barvy dřeva a jeho struktury lze použít  teakový olej nebo olej na Bangkirai pro venkovní použití.  Teak/Bangkirai oil for outdoor. 

Důležité informace:

Dřevo je přírodní produkt. Stromy mají uzly a praskliny. Dlaždice, které prodáváme, mohou mít několik uzlů a dokonce i malé praskliny. To není důvodem k reklamaci. Trhliny nesnižují funkčnost a nesnižují životnost dřeva.
Existují variace různých odstínů barev, od světle hnědé po tmavou.
Pokud plánujete větší projekt, doporučujeme si dlaždice objednat do rezervy, tak abyste si mohli na místě vybrat dlaždice, které se k sobě nejlépe hodí.

FRB5050PBS

Mohlo by se Vám také líbit

chat Komentáře (0)
Pro tento produkt zatím není přidána žádná recenze.

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo