Značky

 • Ama Luxury Shower

  Ama Luxury Shower

  Ama Luxury Shower je malá italská firma vyrábějící venkovní sprchy. Rodinná společnost sídlí  v Lumezzane, v blízkosti města Brescie v Lombardii. V této oblasti se nachází také velké množství výrobců armatur.

 • Armando Vicario

  Armando Vicario

  Armando Vicario je italská značka, která nabízí prvotřídní sprchy z nerezové oceli. Design je velmi technický a prezicní a zpracování detailů je velmi přesné. Veškeré modely jsou navrhovány a vyráběny v Itálii a certifikovány pro evropský trh.

 • Bossini

  Bossini

  Bossini patří mezi přední italské značky nabízející venkovní sprchy a sprchové sloupky. Veškeré sprchy společnost vyrábí ve vlastních továrnách v italském městě Castenedolo poblíž Lago di Garda. Sprchy Bossini jsou vyhlášené svým jedinečným designem. Design je nadčasový, elegantní a jednoduchý. Perfektní v kombinaci s bazénem. Společnost vznikla v roce 1960 a její výrobky jsou v současnosti distribuovány do více než 60 zemí. 

  Informace o společnosti Bossini  

  Venkovní sprchy Bossini jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli (AISI316).Tato vysoce kvalitní ocel se také nazývá „námořní ocel“, protože odolává i slané vodě. Ocel je tak trvanlivá a chemicky odolná, že sprchy z ní vyrobené lze použít na palubě lodi.
  Všechny výrobky z Bossini jsou ze 100% vyrobeny v Itálii. Dokonce i galvanizace povrchů je prováděna ve vlastních továrnách, tak aby byla zachována úplná kontrola kvality.
  Značka Bossini nabízí také širokou škálu interiérových sprch.
  PlanBath Studio je výhradním distributorem v České republice a na Slovensku.

 • Fontealta

  Fontealta

  Společnost začínala pod jménem Rubinetteria F&F L' Artigiana srl jako dodavatel pro námořní průmysl. Specializovala se na zábradlí a žebříky na míru pro luxusní jachty. V této souvislosti byla vyvinuta první venkovní sprcha a brzy vznikla klasická sprcha Club. Architekti a designéři tuto sprchu umísťovali také do svých zahradních projektů, a tak byla založena společnost Fontealta se specializací na venkovní sprchy pro bazény, zahrady, plážová zařízení, lázně a jachty.

 • Ideal Eichenwald

  Ideal Eichenwald

  Ideal Eichenwald zahradni sprchyIdeal Eichenwald je německá značka a společnost se řadí k předním evropským výrobcům venkovních sprch z nerezové oceli.

  Informace o venkovních sprchách Ideal Eichenwald 

  Společnost Ideal Eichenwald již 45 let dodává bazénové schody, bazénové  žebříky a bazénové doplňky z nerezové oceli. Hlavními zákazníky jsou profesionální stavební společnosti specializující se na bazény. Společnost také vyrábí řešení na míru podle výkresu architekta nebo klienta. Výrobky Ideal Eichenwald jsou umístěny v mnoha veřejných bazénech v Německu. 
  Všechny venkovní sprchy jsou vyrobeny z kvalitní nerezové ocelií (V2A) a detaily jsou precizně zpracovány. Více informací o Ideal Eichenwald naleznete na www.eichenwald.de

  Společnost PlanBath Studio se specializuje na zahradní sprchy, ale na požádání Vám můžeme dodat kterýkoliv výrobek / bazénový doplněk Ideal  Eichenwald.

 • JEE-O

  JEE-O

  JEE-O je holandská značka, která nabízí velký výběr venkovních sprch z nerezové oceli. Povrch sprch je z matné, leštěné nebo černé kladívkové oceli. Design je velmi minimalistický a jednoduchý. Všechny modely mají jen málo spojů a dílů. 

  Venkovní sprchy JEE-O

  Sprchy JEE-O jsou vyrobeny z kvalitní oceli a jsou určeny pro dlouhodobné užívání. Instalační systém je napojen na domovní řad, tedy na teplou a studenou vodu. Značka JEE-O nenabízí solární sprchy. 

  K mnohým modelům venkovní sprch lze přidat i nezámrzný systém 365. Sprchy jsou automaticky vyhřívány, kdykoliv teplota klesne pod +3°C. Tímto je zajištěna celoroční funkčnost venkovní sprchy a to až do teploty -30°C. Sprchu tedy není nutno na zimu demontovat. 
  Při objednání sprchy bez nezámrzného systému 365 musí být sprchy na zimu demontovány. 

  Nezaměnitelný charakter designových sprch a baterií JEE-O tvoří masivní nerezové tělo sprchy či baterie ve tvaru obráceného písmene „J“. Sprcha je doplněna o termostatické ovládání “O”, charakteristický kroužek regulující postupně sprchu od zapnutí do vypnutí, od nastavení studené vody po horkou. Odtud pochází název JEE-O.

 • Venkovní sprchy

  Venkovní sprchy

  Společnost začínala pod jménem Rubinetteria F&F L' Artigiana srl jako dodavatel pro námořní průmysl. Sapecializovala se na zábradlí a žebříky na míru pro luxusní jachty. V této souvislosti byla vyvinuta první venkovní sprcha a brzy vznikla klasická sprcha Club.

  Architekti a designéři tuto sprchu umísťovali také do svých zahradních projektů, a tak byla založena společnost Fontealta se specializací na venkovní sprchy pro bazény, zahrady, plážová zařízení, lázně a jachty. 

Registrovat nový účet

Máte již svůj účet?
Místo toho se přihlásit nebo Obnovit heslo