64 900 Kč*
Mrazuvzdorná venkovní sprcha Saturno navržená pro instalaci na stěnu s vestavěnou sprchovou hlavicí z nerezové oceli AISI 316L odolné vůči soli a chlóru, okouzluje minimalistickým designem a odolností díky použití kvalitních materiálů.
Sprcha je s připojením na studenou a teplou vodu a celé tělo je vyrobeno z jednoho kusu. Páková baterie a ruční sprcha jsou také vyrobeny z nerezové oceli a podtrhují bezchybný design.
Tato sprcha je navržena pro časté používání a slibuje dlouhou životnost, přičemž design vyzařuje nadčasovou eleganci.
Venkovní sprcha je kompletně vyrobena v Itálii kousek od Lago di Garda. Ama Luxury Shower poskytuje záruku 5 let.
Doporučujeme model Saturno pro vířivku, jako sprchu k sauně nebo jednoduše jako zahradní sprchu.
Venkovní sprcha s nezámrzným systémem
Do této venkovní sprchy lze také instalovat nezámrzný systém. Sprchu pak v zimě není třeba demontovat a lze ji používat po celý rok. Je to praktické, pokud například sprchu používáte se saunou nebo máte venkovní vířivku.
DŮLEŽITÉ: Výrobce Ama Luxury Shower vybavuje všechny své nezámrzné venkovní sprchy ohřívacím kabelem v dostatečné délce, přibližně 2,50 metru vede ještě ven ze sprchy. Tak můžete bez dalšího topného kabelu snadno překlenout vzdálenost od napojení sprchy na vody až do nezámrzné hloubky.
Technické vlastnosti nezámrzné zahradní sprchy Saturno od Ama Luxury Shower
Funkce: Sprchová hlavice, nezámrzný systém
Povrch: Broušená nebo leštěná nerezová ocel AISI 316
Hmotnost: 11 kg
Výška: 1395 mm
Instalace probíhá s přiloženou sadou na montáž na zeď.
Údržba a servis:
Abyste byli se svojí sprchou dlouho spokojeni, dodržujte prosím následující doporučení:
- Setřete sprchu měkkým hadříkem a běžným prostředkem na údržbu nerezové oceli. Nepoužívejte abrazivní nebo kyselé čisticí prostředky. Další tipy na údržbu sprchy naleznete v našem blogu.
Naše doporučení pro zazimování sprchy:
1. Voda ve sprše by měla být vypuštěna nejpozději 14 dní před prvním mrazem. Pokud můžete sprchu vysušit vzduchovým kompresorem, stačí i kratší doba.
2. Páková baterie musí být otevřená (a během zimy musí zůstat otevřená), aby kondenzovaná voda mohla vytékat ze sprchy.
3. Pokud není možné sprchu vypustit, musí být na zimu odmontována a uložena na místě odolném proti mrazu.
Výrobce
AMA Luxury Shower
Ručně vyráběné venkovní sprchy z Brescie, Itálie. Rodinná firma – vše vlastní vývoj, vlastní výroba. Materiál: nerezová ocel AISI 304 a 316L. Záruka výrobce 3 roky. → Více o AMA Luxury Shower
Vlastnosti
| Materiál: | Nerezová ocel V4A (AISI316) |
|---|---|
| Možnosti instalace: | Příruba, S podstavcem - samostatně stojící |
| Mísicí baterie: | Páková baterie |
| Napojení vody: | 2x 1/2" flexi hadice zespodu |
| Nezámrzný systém: | Bez nezámrzného systému |
| Povrch: | Broušený nerez |
| Povrchy: | broušený |
| Počet sprchových hlavic: | 1 |
| Průměr sprchového sloupce: | 50mm |
| Přívod vody: | Teplá a studená voda |
| Ruční sprcha: | S ruční sprchou |
| Sprcha na oplach nohou: | Bez oplachu |
| Sprchová hlavice: | Integrovaná sprchová hlavice |
| Umístění sprchy: | Bazén, Na zahradu |
| Váha: | 11 kg |
| Výpusť: | 440 mm |
| Výrobce: | AMA Luxury shower |
| Výška (celkem): | 1395 mm |
| Výška (k sprchové hlavici): | 1320 mm |
Rádi vám poradíme
Zavolejte nám
+420 228 880 228

