Specialisté na venkovní sprchy
Doprava zdarma
Garance nejlepší ceny
Zákaznický servis 775 010 189

Sprcha k bazénu na studenou a teplou vodu Spring Pool

54 545 Kč*

Není skladem. Dodání do 6 týdnů u broušených/leštěných variant a 8 týdnů u lakovaných variant (sprcha bude vyrobena na základě objednávky)
Barva
Nezámrzný systém
Ruční sprcha
Číslo výrobku: COL90.4S.M/BX
Značka: Fontealta
Hmotnost: 7 kg
Informace o výrobku "Sprcha k bazénu na studenou a teplou vodu Spring Pool"

Jednoduchý sloupek z nerezové oceli (V4A) Spring od společnosti Fontealta o průměru 89 mm s ruční sprchou  je ideální pro oplach celého těla kdykoliv je potřeba, především před vstupem do bazénu. Praktickým pomocníkem je i při oplachu domácího mazlíčka. Sprchu lze vyrobit i s nezámrzným systémem (integrovaný topný kabel). V případě zájmu nás prosím kontaktujte.

Povrchy zahradního sloupce Spring Pool

Stejně jako mnoho jiných modelů Fontealta je i zahradní kohoutek Spring k dispozici v leštěném nerezovém provedení nebo v broušeném provedení. Leštěná povrchová úprava je standardem a tomuto modelu velmi sluší - sprcha odráží své okolí, takže je nenápadnější a elegantnější. Povrch je také hladší a lépe se čistí, takže na něm ulpívá méně vodního kamene. V broušeném provedení vypadá sprcha nápadněji a má moderní "industriální vzhled". Alternativně je zahradní kohoutek Spring k dispozici v moderní černé matně lakované nerezové oceli, případně je výrobce schopen sprchu nalakovat jakoukoliv barvou RAL. Pokud si přejete speciální barvu, kontaktujte náš zákaznický servis.

Technické specifikace venkovní sprchy Spring Pool od Fontealta

Funkce: Sprcha na studenou a teplou vodu s ruční sprchou
Výška: 1200 mm
Baterie: páková baterie na studenou a teplou vodu
Váha: 7 kg

Instalace sprchy k bazénu

Sprcha je dodávána v jednom kuse, včetně potřebného instalačního materiálu.


- Montáž s přírubou - napojení vody zespodu, na přání zboku v nadzemní části
- Instalační tyč XT200 - pro instalaci do země, písku, bez nutnosti betonování (je nutno dokoupit zvlášť v sekci Doplňky - Instalační tyč)

Nezámrzný systém: Při zapojování topného kabelu neodstříhávejte jeho koncovku! Mohlo by dojít k nefunkčnosti celého systému. V takovém případě je jediná možnost opravy opětovná deinstalace celé sprchy a odvoz výrobci na kompletní výměnu topného kabelu. Náklady na takovou opravu potom nese zákazník, jelikož odstřižením kabelu zaniká záruka.

Naše doporučení pro zimní skladování sprchy

1. Voda ve sprše/kohoutku by měla být vypuštěna ideálně 14 dní před prvními mrazy. Pokud můžete sprchu vysušit pomocí vzduchového kompresoru, postačí i kratší doba.
2. Můžete odmontovat všechny přídavné části jako je ruční sprcha nebo kartuše, prodloužíte tak jejich životnost.
3. Sprchová armatura (ventil) musí být otevřená, a to po celou dobu zimního období, aby mohla odtékat případná kondenzovaná voda z těla sprchy/kohoutku.
4. Pokud není možné sprchu vyprázdnit, je nutné ji na zimu demontovat a uložit na mrazuvzdorné místo.

Detaily produktu "Sprcha k bazénu na studenou a teplou vodu Spring Pool"
Barva: Broušený nerez
Materiál: Nerezová ocel V4A (AISI316)
Možnosti instalace: Pomocí příruby
Mísicí baterie: Páková baterie
Napojení vody: Teplá a studená voda
Napojení vody: 1x 1/2" flexi hadice zespodu, 1x 1/2" flexi hadice zezadu
Nezámrzný systém: S nezámrzným systémem
Oberfläche: broušený
Počet sprchových hlavic: 1
Průměr montážní příruby: Průměr 200 mm
Průměr sprchového sloupce: 89 mm
Ruční sprcha: S ruční sprchou
Sprcha na oplach nohou: Bez oplachu
Tvar: Moderní hranatý
Typ sprchy: Volně stojící sprcha
Umístění sprchy: Veřejná prostranství, Bazén, Na zahradu, Sauna
Váha: 7 kg
Výrobce: Fontealta
Výška (celkem): 1200 mm
Značka "Fontealta"

Jsme výhradním dovozcem italské značky Fontealta do České a Slovenské republiky. Vzhledem k časté komunikaci s výrobcem dokážeme zajistit úpravy sprch dle vašich požadavků, rychle zařadit novinky do sortimentu i dodat náhradní díly.

Informace o výrobci Fontealta

Společnost začínala pod jménem Rubinetteria F&F L' Artigiana srl jako dodavatel pro námořní průmysl. Specializovala se na zábradlí a žebříky na míru pro luxusní jachty. V této souvislosti byla vyvinuta první venkovní sprcha a brzy vznikla klasická sprcha Club. Architekti a designéři tuto sprchu umísťovali také do svých zahradních projektů, a tak byla založena společnost Fontealta se specializací na venkovní sprchy pro bazény, zahrady, plážová zařízení, lázně a jachty.

Italská společnost Fontealta má výrobní závod ve Viareggiu, 20 km severně od Pisy na pobřeží Toskánska. Společnost Fontealta zůstala věrná své cestě. „Artigiana“ znamená „řemeslné zpracování“. Všechny výrobky jsou vyrobeny z nerezové oceli AISI 316. Jedná se o nejpevnější ocel pro venkovní sprchy s maximální odolností proti korozi. A téměř všechny sprchy lze také upravit přesně dle požadavků zákazníků. Například se využívá elektrické vytápění pro zimní použití, prodloužená upevňovací příruba pro stabilní upevnění na dřevěnou terasu, speciální upevnění na podlahu bez betonových základů na plážích, přídavné vodovodní baterie a baterie pro oplach nohou, různé povrchové úpravy.

Sortiment venkovních sprch

Bazénové sprchy jsou hlavním sortimentem značky Fontealta. Všechny výrobky jsou vyrobeny ve vynikající kvalitě. 

Zahradní sprchy pro studenou a teplou a studenou vodu. Všechny zahradní sprchy jsou přizpůsobeny pro trvalé umístění v podlaze.

Některé modely jsou také vhodné pro veřejná místa, jako jsou bazény nebo hotely. Více informací na www.fontealta.com.

Cenová hladina: střední - vyšší střední

Související odkazy

Doplňkový sortiment

Instalační­ tyč Fontealta
Instalační tyč pro instalaci sprchy do nezpěvněného povrchu země. (písek, hlína)

8 135 Kč