47 300 Kč*
Venkovní sprcha Terra od Elemento
Zahradní sprcha se zapuštěnou hlavicí v moderním designu. Součástí modelu je praktická ruční sprcha vhodná např. pro oplach nohou. Napojení sprchy je na studenou a teplou vodu. Sprcha je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli, která odolá povětrnostním vlivům i slané vodě a je tak nejvhodnějším materiálem pro výrobu venkovních sprch.
Instalace sprchy je pomocí montážního boxu. Vše potřebné k montáži je součástí balení. Součástí dodávky je i speciální ochranný kryt na sprchu.
Specifikace sprchy Terra
- Materiál: kvalitní nerezová ocel, PVD bronz
- Typ: sprcha na studenou a teplou vodu
- Funkce: integrovaná sprchová hlavice 6 cm a ruční sprcha
- Baterie: mísicí baterie, přepínač mezi horní sprchou a ruční sprchou
PVD (Physical Vapor Deposition) je pokročilá technologie povrchové úpravy, která zajišťuje mimořádnou kvalitu a trvanlivost.
Hlavní výhody:
- Extrémně odolný - Tvrdší než běžné chromované povrchy, odolný proti poškrábání
- Stálá barva - Nevybledne ani po letech používání
- Korozivzdorný - Vynikající ochrana proti vlhkosti a povětrnostním vlivům
- Snadná údržba - Hladký povrch odpuzuje nečistoty
- Dlouhá životnost - Vydrží desítky let bez nutnosti renovace
Sprcha s PVD povrchem si zachová luxusní vzhled i při intenzivním venkovním používání.
Proč koupit tuto sprchu
- Ruční sprcha
- Výhodná koupě
- Ihned k odeslání
- Vše k montáži je obsahem balení
- 5 let záruka
- Náhradní díly skladem
Hodnocení specialisty e-shopu*
- Vysoce kvalitní a designový produkt za dostupnou cenu
- Model složený ze dvou kusů
- Není dostupná s nezámrzným systémem
- Výroba mimo EU
- Kryt na sprchu součástí balení
- Dostupnost náhradních dílů
- Výhodou je přidaná ruční sprcha
Výrobce
Elemento – naše vlastní značka
Sprchy Elemento vznikají podle našich specifikací – vyvinuté a testované s 12 lety zkušeností s prodejem venkovních sprch. Materiál: nerezová ocel AISI 316L, odolná vůči slané vodě a chlóru. 5 let záruky od výrobce. → Více o značce Elemento
Vlastnosti
| Materiál: | Nerezová ocel V4A (AISI316) |
|---|---|
| Možnosti instalace: | Montážní box |
| Mísicí baterie: | Páková baterie |
| Napojení vody: | 1x 1/2" flexi hadice zespodu |
| Nezámrzný systém: | Bez nezámrzného systému |
| Povrch: | PVD měď |
| Povrchy: | matný, broušený |
| Počet sprchových hlavic: | 1 |
| Průměr montážní příruby: | 180 mm |
| Průměr sprchového sloupce: | 60 mm |
| Přívod vody: | Teplá a studená voda |
| Ruční sprcha: | S ruční sprchou |
| Sprcha na oplach nohou: | Bez oplachu |
| Sprchová hlavice: | Integrovaná sprchová hlavice |
| Umístění sprchy: | Bazén, Na zahradu |
| Váha: | 18 kg |
| Výpusť: | 420 mm |
| Výrobce: | Elemento |
| Výška (celkem): | 2300 mm |
| Výška (k sprchové hlavici): | 2130 mm |
Rádi vám poradíme
Zavolejte nám
+420 228 880 228

